Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Еее баш таков, па уште светли очи... :)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Еее баш таков, па уште светли очи... :)
---------
Дали ќе го имате истото мислење-размислување и дали воопшто ќе му ја забележите брадата и светлите очи ако овој господин го видите некаде во природа-во живо,каде сте на излет,како тој го тера своето добиче товарено со дрва, да не ги спомнувам и обувките на нозете.
---------
тој е пример број 1, и прашање до сите ЖЕНСКИ да одговорат,
спротивно на ова ќе следува и пример број 2 со истиот господин во друга ситуација и друго превозно срество и место.
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
---------
Дали ќе го имате истото мислење-размислување и дали воопшто ќе му ја забележите брадата и светлите очи ако овој господин го видите некаде во природа-во живо,каде сте на излет,како тој го тера своето добиче товарено со дрва, да не ги спомнувам и обувките на нозете.
---------
тој е пример број 1, и прашање до сите ЖЕНСКИ да одговорат,
спротивно на ова ќе следува и пример број 2 со истиот господин во друга ситуација и друго превозно срество и место.
Овој му е двојник на маж ми... :) Овој вториов плус има нешто бели влакна низ брадичето и секогаш е швортц :) ама се приметува пустиот... лесно е забележлив од разни комшики, колешки и слични сорти... :)
 

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
---------
Дали ќе го имате истото мислење-размислување и дали воопшто ќе му ја забележите брадата и светлите очи ако овој господин го видите некаде во природа-во живо,каде сте на излет,како тој го тера своето добиче товарено со дрва, да не ги спомнувам и обувките на нозете.
---------
тој е пример број 1, и прашање до сите ЖЕНСКИ да одговорат,
спротивно на ова ќе следува и пример број 2 со истиот господин во друга ситуација и друго превозно срество и место.
Да, јас во природа ги среќавам тие луѓе и најнормално ми е да ми се допадне таков човек.Ако твоето прашање се однесуваше на тоа дали само убави мажи сакаме и богати, НЕ ! Битно ми е да е природен, духовит и да ја сака природата а и мене :)


И убаво да готви, да ми ги почитува и сака децата, да знае да праи добро кафе, да ми набере букет од булки, да ми сплете плетенка итн итн :noze:
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
---------
Дали ќе го имате истото мислење-размислување и дали воопшто ќе му ја забележите брадата и светлите очи ако овој господин го видите некаде во природа-во живо,каде сте на излет,како тој го тера своето добиче товарено со дрва, да не ги спомнувам и обувките на нозете.
---------
тој е пример број 1, и прашање до сите ЖЕНСКИ да одговорат,
спротивно на ова ќе следува и пример број 2 со истиот господин во друга ситуација и друго превозно срество и место.
Мене воопшто не ми се допаѓа типчево...Сакам мажи тазе избричени, да не ме гребат по фаца.
 

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
jesus navas - уште читав негде скромен бил, возел обична кола а заработувал 100 000 фунти неделно.... му го имам пикот :)
Можам да седам и да медитирам гледајќи го во очите.Што бе дека е ром, барем ќе знам дека дома ништо нема да ми фали :D
 
G

Goldie

Гостин
Можам да седам и да медитирам гледајќи го во очите.Што бе дека е ром, барем ќе знам дека дома ништо нема да ми фали :D
Не само што нема да ти фали туку ќе имаш и повеќе дупли работи (ќе украде)

Значи музикален е :)
Веројатно, инаку не ми беше поентата да навредам со тоа Ром туку да ти кажам дека веројатно некаде во Шутка може да најдеш некој што личи на него :D
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Не само што нема да ти фали туку ќе имаш и повеќе дупли работи (ќе украде)



Веројатно, инаку не ми беше поентата да навредам со тоа Ром туку да ти кажам дека веројатно некаде во Шутка може да најдеш некој што личи на него :D
Неее во шутка
Си кажав дома го имам, ист ваков 10-15 години постар, со исто брадиче, а на слики кај што се со подолга коса и избричени пак се исти... Да се мислиш колку год има фудбалеров и ви лудите години да не ја поминал овој мојов мајка му ...[DOUBLEPOST=1465078017][/DOUBLEPOST]
Мене воопшто не ми се допаѓа типчево...Сакам мажи тазе избричени, да не ме гребат по фаца.
Немам некоја антипатија кон машки, некому му одговара брада некој е поубав без брада
Незнам зошто дали некоја фрустрација, ама кога ќе видам женско слично на мене само плаво - влакненцата ми се креваат по рацете. Менвам каса в продавница ако има пред мене таква. И стално си викам зошто така....
 
Последно уредено:

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Не само што нема да ти фали туку ќе имаш и повеќе дупли работи (ќе украде)



Веројатно, инаку не ми беше поентата да навредам со тоа Ром туку да ти кажам дека веројатно некаде во Шутка може да најдеш некој што личи на него :D
Шала на страна, темен тен со светли очи и седа коса е топ комбинација.Не мора ни повеќе ни помалку да имам...Ја еве само чекам веќе година дена мојов да побели у косата ама никако до тој степен да го изнервирам:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom