Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.087
Поени од реакции
15.933
Јас лично ептен ценам жени со мустаќи и брада, по можност и мишка и права штета е што се вистинска реткост во градов. Можда се работи за некои дамнешни еволутивни рецидиви.

Инаку, пробувам да пуштам брада во 2-3 наврати и покрај тоа што сите ми викаат дека сум ружен и дека не ми стои, а тоа мене уште повеќе ме мотивира, нормално. Главен проблем е што немам живци за тоа и што можам во момент да се одлучам да ја избричам откако ќе подлегнам на притисокот, а веќе наредниот ден да ми е криво. Знаејќи се, решив веќе да не се самоизмачувам.
 

Have an ice day

Get Free
Член од
26 јануари 2014
Мислења
544
Поени од реакции
1.021
Јас лично ептен ценам жени со мустаќи и брада, по можност и мишка и права штета е што се вистинска реткост во градов. Можда се работи за некои дамнешни еволутивни рецидиви.

Инаку, пробувам да пуштам брада во 2-3 наврати и покрај тоа што сите ми викаат дека сум ружен и дека не ми стои, а тоа мене уште повеќе ме мотивира, нормално. Главен проблем е што немам живци за тоа и што можам во момент да се одлучам да ја избричам откако ќе подлегнам на притисокот, а веќе наредниот ден да ми е криво. Знаејќи се, решив веќе да не се самоизмачувам.
Ме потсети на една случка :icon_lol:.

I shouldn't drive while i am drunk, wait a second... I shouldn't listen myself while I am drunk. So I should probably drive. Логика :pos:.
 
Последно уредено:
Член од
25 јуни 2015
Мислења
462
Поени од реакции
416
Кога бев мала ми се свиѓаа мажи со брада тие џандарите и краловите од картите (лол колку сум била крипи) а сега не толку...
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.240
Поени од реакции
22.436
Кога бев мала ми се свиѓаа мажи со брада тие џандарите и краловите од картите (лол колку сум била крипи) а сега не толку...
Toa co брадата не е крипи, тоа е стил. Исто ко на 70-80% од машките шо не им се свиѓа девојче со фризура ко специјалец.
 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
462
Поени од реакции
416
Toa co брадата не е крипи, тоа е стил. Исто ко на 70-80% од машките шо не им се свиѓа девојче со фризура ко специјалец.
Мислев крипи за тоа дека ми се свиѓаа џандарите од картите а не за брадата како стил...
 
Член од
16 мај 2015
Мислења
92
Поени од реакции
23
Sekoj ima pravo kako saka da si se nosi :) Ako saka Brada ke go sakaat devojki sto sakaat brada nema vrska ako na nekoj ne mu se sviga da ne nosi covek
Mene Licno Mi Se Svigaat Poveke So Brada Maskite toj stil
Znaci Kako Sto Ti Nemozes Da Zasakas Sekogo i da ti se dopadne sekoj taka e i so drugite za se si ima svoi obozavateli i kriticari
zatoa momci kako vi odgovara taka !! Toj Sto Saka Brada da si nosi kako negov stil slobodno , koj neke neka ne nosi . Tvoj Zivot Tvoe Lice Tvoe Pravo a zenite se 50 :50 mozebi za ova
 

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Сакам седи мажи со брада... по можност џинџер :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom