Жена во црно

S

SSS-Stolica

Гостин
ако е се точно како што е напишано во текстот може да е вистина ама сликата малце морничава ми е
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
http://vest.com.mk/default.asp?id=155686&idg=8&idb=2451&rubrika=Revija

само видете го ова...јас немам коментар, а судејќи по текстот и не може да е монтажа...што знам...
ако е се точно како што е напишано во текстот може да е вистина ама сликата малце морничава ми е
ме терате да се пуштам на фотошоп и да ја убацам и баба ми како праи ајвар у позадина...сакаат луѓето публицитет, го бараат на чудни начини...
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
интересна фотографија не ме чуди и да е вистина мислам да не е монтирано бидејки не значи дека биле самина тоа место како тие што отишле и други одат па може и не приметиле кога се сликале кој бил во позадината а не ме чуди зошто не е прв пат некој да се јави со вакви птиказни за вакви случки и доживувања
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
ме терате да се пуштам на фотошоп и да ја убацам и баба ми како праи ајвар у позадина...сакаат луѓето публицитет, го бараат на чудни начини...
ХАхаххаха, ее беља :)
Иначе, стварно сликата ми е језива ама искрено не верувам во такви работи...фотошоп чуда прави:toe:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
А во текстот луѓето чија што е сликата а и мештаните кажуваат дека на тоа место не е возможно да застане човек,, бидејќи било провалија...
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Може да е вистина не викам не...
Но Photoshop и се е можно :salut:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
ме терате да се пуштам на фотошоп и да ја убацам и баба ми како праи ајвар у позадина...сакаат луѓето публицитет, го бараат на чудни начини...
:pos2:
хахах... да, морам да се сложам со овој пост:zver:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Не ми е за верување ама шо е морничаво е. Абе па ти стаи слики од тоа русинките не ми ставај баби у црно ебате.:uvo:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
А на јајце уште се нема појавено?
Живи глупости, светци на слики ќе им се појавуваат.И во Индија ја бараа Богородица да се појави па гледаа накај Сонцето и си знаат што добија.

"[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]На ниедна фотографија оттогаш светицата се нема повторно појавено.
Илија Стефановски"

Очигледно затоа што никој друг не се сетил медиумски да искористи:toe:
[/FONT]
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
234
Поени од реакции
10
Па оти да не се верува на вакви чуда ..
Не би рекол да е Photoshop оти за вакви работи да се лажат се казнува тоа од ГОСПОД и на кој би бил тој со никаква грижа на совест да го направи ова ..
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
А зошто па ако е св.Петка би носела црно?

Зошто нема крст и ореол?

И за крај... воопшто не лебди туку стои исто како и шареното друштво пред неа.
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
лелеле не ми се верува еј ...пред 4 години или 3 незнам точно на моја другарка и се појави исто така жена во црно исто да лебди во воздух , кај Три Круши во Драчево уште пред да биднат тоа културни лета и такви ствари .. и тоа се зачудив затоа што баш и на тоа место има крст и под тоа е провалија...:toe:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Интересно интересно не ме чуди толку ништо чудно и да е вистина вие одма за фотошоп се факате:pos2::pos2::pos2:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Kаде видовте лебдење?



И дај ако веќе ја правите темата ставете поквалитетна слика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom