Ејакулирање - место (и причини)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Не е така...Значи зборам дека мене ми е гадно и да ја допрам само...До мене е проблемот...Погоре има напишано и од други работи што ми се гадни (некои и од мене потекнуваат дури....)
Уште немаш налетано на дечко :) досеа само со женчиња си имала работа :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Крис Рок:Има две нивоа на ејакулирање.Прво ниво е како кечап и прави звук како кечап јип јип.Второто ниво е кога девојка ќе ги направи нашите најперверзни работи,се облака најперверзно и ни кажува најперверзни работи ќе прсне како револуција слобода конечно,толку е опасно што може да ти извади око.
Пола се гадат а другата половина се во добра врска :)
--- надополнето: Nov 8, 2011 2:52 PM ---
Значи да резимираме... :tapp:

Јас се гадам од телесни секрети...Пример на некој да видам носот да му тече или да плукне некој на улица и плус и од свој секрет се гадам кога имам добиено...Тоа е проблемот...
А од чиста крв не се гадам...Професијата моја за која се имам школувано не ми дозволува да се гадам од крв, ткива или органи...Ех што ли немам видено на вежби на факс, а и после тоа кога работев...??? Од тоа не се гадам...
Пример да присуствувам на обдукција и нема воопшто да се гадам да го чепкам лешот, али да му видам телесен секрет некој на него што останал ќе повратам...
Се разбираме мислам... (y)
Криви ја неговата бивша што го научила така :)
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
A vie site da idete da se leciteee kako moze da vi svrsuvaat na faca be legendi koj kje te zeme za zena koga kje doznae za ova koga togash..!! xD
Па што ако дознае " идниот " сопруг, нема ништо лошо во тоа да сакаш да задоволиш некого:pipi:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.698
Поени од реакции
20.962
прво основно и златно правило!!!!
тоа што не сакаш да го научиш, не прашувај.
ако тоа правило машките го сватат се ке биди поинаку.
и волкот сит и овците на број.
инаку ако земиш да истражуваш, секоја жена, ма било која без исклучок има минато. нешто вистина , нешто муабети битно има минато. како викаат на човек подобро око извадиму отколку муабет.
затоа колку помалце знаете толку подобро.
 

Headroom

Аутсајдер
Член од
11 ноември 2011
Мислења
7
Поени од реакции
3
Стомаче, цицки, уста (после орален), грб (после доги). Посебен шмек има свршувањето на релативно нова партнерка. :cool:
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Na cicki da i go razmackuvam po pupki,na gakicki,na picence .Ako e raspolozena moze u usta ili okolu usta. Pretezno masturbiram doma,no ednas koga bev sam na dolg pat imam masturbirano vo kola na mala postojka pokraj avtopat. Jebiga bev napalen od prethodno !:)
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Cuvstvoto koga ejakulirate vo partnerkata,mislam na ejakulacija bez nikakva zastita JAGODA NA SLAGOT VO SEXOT barem spored mene ! Samo neznam kolku im se dopagja toa na devojkite,no mislam deka se prepustaat na zadovolstvoto :)
 

whenURdown

увезена пломба за петтка доле десно
Член од
6 март 2012
Мислења
56
Поени од реакции
24
bi sakal vo gz >.< nejce da dade =] sum svrsil na papok i na gradi i lice ama ko da ne i bese kef koga i svrsiv na papok , wtf?
 
Член од
1 февруари 2010
Мислења
11
Поени од реакции
10
Најубаво секако,свршување на штекерот(двете дупчиња над гзот кај кичмата) (y)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Викаат спремата била калорична доколку вашата партерка е малце послабичка ејакулирајте во уста...:D
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
284
Поени од реакции
138
Значи останав без коментар
Сипете мала количина на масло и кога тоа доволно ќе се загрее, тргнете го тавчето од ринглата, во него ејакулирајте и вратете го назад.
:pos::pos::pos::pos: ке му викам на дечкоми да свршува у тавче од сега ! ке правам палачинки за дебелеење :D:D:D:D:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom