Ејакулирање - место (и причини)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување
B

BooBojan

Гостин
Очигледно со Блонди имаме слично мислење,и мене ми се гади од сперма.
Затоа не би сакал на никоја девојка да и ејакулирам на некој дел од телото,освен ако самата таа не инсистира.Боље ке ејакулирам не знам дека отколку на тело на партнерката.
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
на грб бре братче,кога гледаш надолу како тече ко река.А може и во уста и на гради.Није битно местото доколку задоволството е на високо ниво.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Очигледно со Блонди имаме слично мислење,и мене ми се гади од сперма.
Затоа не би сакал на никоја девојка да и ејакулирам на некој дел од телото,освен ако самата таа не инсистира.Боље ке ејакулирам не знам дека отколку на тело на партнерката.
ако треба и во себе ќе ејакулираш само нејзе да не и се згади
 

Scorpion_MKD

Бездомник
Член од
19 април 2011
Мислења
36
Поени од реакции
88
Бев у подолга врска пред тоа и се пазевме страшно зашто 2 цата не сакавме да употребуваме кондом ама после тоа ајде бидна пред олтар ова она и дојде време ке основаме семејство и така да сум ги пробал сите можни места ама посебен филинг е у вагината да го истресеш внатре да не мора да го вадиш уффф закон :cuc::cuc::cuc: тука симнувам капа нема што. Па сега кога некогаш ни фали тоа на 2 цата парнерката зема контрацептивни пилули и пукаш како од топ онака со кеф.
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Бев у подолга врска пред тоа и се пазевме страшно зашто 2 цата не сакавме да употребуваме кондом ама после тоа ајде бидна пред олтар ова она и дојде време ке основаме семејство и така да сум ги пробал сите можни места ама посебен филинг е у вагината да го истресеш внатре да не мора да го вадиш уффф закон :cuc::cuc::cuc: тука симнувам капа нема што. Па сега кога некогаш ни фали тоа на 2 цата парнерката зема контрацептивни пилули и пукаш како од топ онака со кеф.
Другар со тие пилули знаеш дека на женати може и бркови да и порасне и брада и да дојде до пореметување кај неа,и нагло здебелување!ама шо е битно тава задоволство си е задоволство.:P
 

Scorpion_MKD

Бездомник
Член од
19 април 2011
Мислења
36
Поени од реакции
88
A
Другар со тие пилули знаеш дека на женати може и бркови да и порасне и брада и да дојде до пореметување кај неа,и нагло здебелување!ама шо е битно тава задоволство си е задоволство.:P
Абе може не да не ама ако превише ги уптребува а за 2 пати годишно 15 дена у година не верувам..... поздрав(y)
 
M

MiniTurtle

Гостин
И шо ако има,нека не го отвараат тогаш...боље нека читаат хумор...
изглеа неси видел добро ;) јас одговорив на тоа : Извинете но дали знаете дека овде има деца под 16 години.. така да или не си ме разбрал или неси видел го пишуваш истото што го пишам и јас!
 
I

Iblis

Гостин
изглеа неси видел добро ;) јас одговорив на тоа : Извинете но дали знаете дека овде има деца под 16 години.. така да или не си ме разбрал или неси видел го пишуваш истото што го пишам и јас!
Сериозно одговори на пост од пред 6 години?
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
131
Поени од реакции
105
Каде сака тој му е дозволено. Обожавам во уста, при анален секс внатре, врз вагината.
Само не сакам внатре во вагината, иако и тоа ми се има случено ненадејно. Сеуште не сакам да станам мама.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom