Ејакулација при орално задоволување...

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Девојки, без сперма нема живот! БУКВАЛНО! Како може да ја мразите срам да ви е... :( Плус се осеќам почестено ако цурата ме "изголта" ми прави ќејф на душата и знам дека сега сме едно...
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
gOJDO напиша:
сперма е закон, само незнам шо се толку тифки жениве на таа тема...:)
:pos: од каде ти е тебе познато дека спермата е закон?си пробал?
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
не сум пробал пеер...онака сум лапал после оралка, ама не остеив нишо од мојата сперма
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
gOJDO напиша:
не сум пробал пеер...онака сум лапал после оралка, ама не остеив нишо од мојата сперма
замисли да осетиш...бљак гадно:pov:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
ThA-BiTcH напиша:
замисли да осетиш...бљак гадно:pov:
ја уз лапање иам осетено, шо.. како вие осеќате, така и ние.. ко отстоени лепливи шпагети..
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Офчар напиша:
ја уз лапање иам осетено, шо.. како вие осеќате, така и ние.. ко отстоени лепливи шпагети..
:pos: :pos: :pos: нема врска
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
ThA-BiTcH напиша:
замисли да осетиш...бљак гадно:pov:
мене ми е гадно, пошо сум мушко...али ипак мое си е, а и понижење е ко шо вика офчар да не ја пољубиш а пред тоа си и го цедел у уста:)
прашувам за вкус и тие работи, викаат дека немало вкус, нешо нијанса на блага павлака многу малку посолена. се нафаќало на зуби и на грло, требало да се расчепка малку за да се голтне или плукне.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
gOJDO напиша:
мене ми е гадно, пошо сум мушко...али ипак мое си е, а и понижење е ко шо вика офчар да не ја пољубиш а пред тоа си и го цедел у уста:)
прашувам за вкус и тие работи, викаат дека немало вкус, нешо нијанса на блага павлака многу малку посолена. се нафаќало на зуби и на грло, требало да се расчепка малку за да се голтне или плукне.
абе секрет као секрет.

лошо е само ако си на слано и мрсно цел ден па после поконцетрисана, а следствено и посолена ти е.. па цурата превртува очи, се засркнува, па после мора да пие сода бикарбона..
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
абе мирисот поише ги лаже тие шо не пробале да мислат дека е гадна...али они си знаат, нивно право е да му ускратат задоволствата на партнерот...
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
1
Odgovor od zensko:

SUm go napravila toa nekolku pati, otprvin mi bese gadno, ama sega go kombinirame oralniot orgazam so partnerot, taka da tempirame da ni se sluci toa vo isto vreme, taka da jas pred da svrsam imam potreba da go vkusot negovoto.
 
Член од
24 април 2005
Мислења
32
Поени од реакции
1
Многу е јако ко ке те гледа пичето понижно ,а ти како шев и го тураш влице. Арно ама малку делува недостоинствено за „девојчето“ .
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
lukumce напиша:
Многу е јако ко ке те гледа пичето понижно ,а ти како шев и го тураш влице. Арно ама малку делува недостоинствено за „девојчето“ .
Hahah
Jako e?
Ne mi se veruva sto se ke procitam:kez:
Ko sef u lice...i ona ponizno te gleda...
i posle ZASTO NE PRIZNAVAAT ZENSKITE DEKA GOLTAAT!!!:star:
:pos:
 
Член од
24 април 2005
Мислења
32
Поени од реакции
1
ThA-BiTcH напиша:
Hahah
Jako e?
Ne mi se veruva sto se ke procitam:kez:
Ko sef u lice...i ona ponizno te gleda...
i posle ZASTO NE PRIZNAVAAT ZENSKITE DEKA GOLTAAT!!!:star:
:pos:
Факт е то. Првин сите се буните ко ке ви речиме „ај бе вуста да ти свршам“ ,а послем сами си барате. Нешто многу ве пали вас жените да голтате сперма. :)
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Некој од форумов мислам дека ми ја кажуваше случкава, студенти на биологија на час гледале под микроскоп бактерии во плунката. Задоцнила малку некоја колешка, ама ај и нејзината плунка да ја ѕирнат . . . и наеднаш некој од колегите гледајќи во микроскопот целиот насмеан извикал : ”Ејјј, сперматозоиди . . .” :)
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
E stvarno svasta se iznacitav.xaxaxaxaaaaaa...nacisto ste odlepile,xaxaxaxaa...
Zenite retko goltaat,ako bas sakate da znaete i retki se tie sto go sakaat toa. Vi pravat keif.
Za zena da goltne sperma,treba da go saka tipot poise od sebe,pa da uziva vo toa. Ako ste vo takva vrska i uvereni ste deka taa ve saka najveke na svet,ne mora da i barate da go napravi toa.Taa sama ke ve natera vie toa da go napravite,vo nejzinata usta.Ke se cuvstvuvate Bozenstveno,no i taa isto taka.
Togas nema da vi bide gadno da ja bacite potoa i nema da ja terate da pere zubi i da dezinficira usta.Naprotiv.
Sexot podrazbira razmena na sokovite na zivotot-nekogas go narekuvale - nektar. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom