Еминем

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Spored mene najdobrite raperi ever spoeni na edna pesna, pravo za mixot koj go napravil dechkovo odvoite 10 min da go slusnite nema da zazalite ;)
 

COMPTON

REAL MOTHERFUCKING G
Член од
28 март 2010
Мислења
17
Поени од реакции
1
Ne vredi covekot za da se zboruva za nego. 50 e bolje!!!
Mн. си паметен братче свака част ... Што уопште коментирате коа појма немате ... и Фифти И Ем Се Шупаци У РаП историјата ... КРС 1 Буги ДауН Продакшнс, Ву ТаНг KлеН , НаС ,ГенГ СтаР , NWA , Пак , Биги , DaS EFX , РАКИМ се имињата од преголемата листа на вистински МаСтери На церемонија ... А Не Овие Буљаши !
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Mн. си паметен братче свака част ... Што уопште коментирате коа појма немате ... и Фифти И Ем Се Шупаци У РаП историјата ... КРС 1 Буги ДауН Продакшнс, Ву ТаНг KлеН , НаС ,ГенГ СтаР , NWA , Пак , Биги , DaS EFX , РАКИМ се имињата од преголемата листа на вистински МаСтери На церемонија ... А Не Овие Буљаши !
facepalm.. em shupak, ne se prai pameten ti potkazal nekoj zbor,dva za rapov i kejnas na sekoj mozen thread aj oladi malce i ne pisi ko ne znajs ;)
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Не слушам рап т.е многу ретко ама Еминем го поштовам зш текстојте му се од свое лично искуство и ги пишит сам.:smir:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Mн. си паметен братче свака част ... Што уопште коментирате коа појма немате ... и Фифти И Ем Се Шупаци У РаП историјата ... КРС 1 Буги ДауН Продакшнс, Ву ТаНг KлеН , НаС ,ГенГ СтаР , NWA , Пак , Биги , DaS EFX , РАКИМ се имињата од преголемата листа на вистински МаСтери На церемонија ... А Не Овие Буљаши !
Кажуваш истакнати и одлични рапери , но немој да го проценуваш Ем така...
Еминем е ем-си , и тоа вреден!
Тоа што праи некоја трака сега со Рајана и Лил Гејн ... тоа му е Проблем ама не го оспорува неговиот Рап талент и неговата можност и способност...
Едноставно , надвор од балканска рап естрада... едини белец што го слушам... може некој ретко некоја трака ама овој е единствениот што го слушам многу рапер а е белец.
 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
2.434
Поени од реакции
244
Абе најдобар бил.
Хахахахх , за што е најдобар ?
Да ви соли памет ?
хмммм може е и најдобар за тоа.
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
8
Поени од реакции
0
Ако не го сакаш немора за него да пишиш ништо

--- надополнето ---

Добар е,али најдобар не.
Прочитај малку низ интернет и низ списанија и види што Еминем направил за рап музиката
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
439
Поени од реакции
66

Најдобар рапер на сите времиња. И не само рапер туку општо музичар. Преку 30 негови песни ми се преубави, а многу негови песни ми се убави. Моментално друг музичар со ваква бројка на песни кои ми се допаднале нема.
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
8
Поени од реакции
0
Еминем има 30 синглови а да не заборавиме дека има и други песни кои му се исто така хитови...ретко кој може да се пофале со таква бројка како и со 80 милиони продадени албуми
 

Kajgana Shop

На врв Bottom