Еминем

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Дечки ај да бидеме реални освен Without me или баа новава We made you нешто друго од него имате ли лушнато(мислам на повеќето)????:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Не држи муабетот шо го збориш ...
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Е ај прашај колку на форумов знаат која е песната Sing for the moment, till i colapse, when the music stops ili mosh???

Многумина слушаат Еминем а незнаат ни дека неговата група се вика Д12 или некои основни податоци а пак да не зборуваме за делата кои ги направил. Да не не е така???:jaj:
 
М

Мрак

Гостин
ако има некој што не ги знае ..






сега ги знае:helou:

Нема потреба да се претвара секој во енциклопедија за Еминем .. додека му се допаѓа неговата музика ќе го слуша .. не мора да знае се за Ем .. и 2 песни да знае, ок е .. а има некои што влегуваат во филм-јас знам се за Еминем, секоја песна, секој спот ги имам преслушано/прегледано, а уствари нема врска ..
Секакви има. Не сакам да зборувам во име на останатите, за мене ќе си кажам. Ги знам песните на Ем затоа што се заинтересирав, сум преслушала, ми се допаѓале .. Нормално дека не знам се за Еминем. Она што ме интересирало сум побарала .. тоа ме прави полоша од некој што знае кога му никнал прв заб или која му била првата симпатија ?

 

IKO_MC

I'll Shit On You .!.
Член од
8 ноември 2008
Мислења
369
Поени од реакции
14
Е ај прашај колку на форумов знаат која е песната Sing for the moment, till i colapse, when the music stops ili mosh???

Многумина слушаат Еминем а незнаат ни дека неговата група се вика Д12 или некои основни податоци а пак да не зборуваме за делата кои ги направил. Да не не е така???:jaj:
A bas me interesira ti sto znaes za Eminem osven D12 i osnovnite podatoci???
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Слушнете ја, Say Goodbye To Hollywood :vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде научникот нека ни објасни тогаш за Brain damage?
 

Barbara.

Irreparable perfectionist
Член од
23 јули 2009
Мислења
369
Поени од реакции
15
сељак на годината! :smir:










(with respect)
:tapp:
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
A bas me interesira ti sto znaes za Eminem osven D12 i osnovnite podatoci???
Епа вака:
1. преснимување на цедиња на касети за да може да слушаш дома на заостанат касетофон оти немаш ништо пософистицирано
2. сум слушал се што направил од почеток до крај без исклучоци како и секој член на неговата група
3. половина од неговата работа ја знам на памет и слично

значи не сакам да се фалам, ама не е фер да се кажува некој `Ја слушам Еминем, Еминем е најбољи!` а сирот незнае ништо за него!

СЕА СФАЌАШ!?!?!?!?
ЗНАЧИ ТЕ БРАНАМ И ТЕБЕ НЕ РИПАЈ ОДМА:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

IKO_MC

I'll Shit On You .!.
Член од
8 ноември 2008
Мислења
369
Поени од реакции
14
My bad mislev deka samo sakas da seres na temava:smir:
:helou::helou:
 

IKO_MC

I'll Shit On You .!.
Член од
8 ноември 2008
Мислења
369
Поени од реакции
14

Scena od filmot Funny People :pos2::pos2::pos2:
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
за една недела 608 000 копии од новиот албум :vozbud: легенда е :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom