Еминем

М

Мрак

Гостин
За тоа кој прв почнува незнам ... ама знам кој како завршува :pos2:
Точно, никој не може со Ем. Слушнете го неуспешниот обид на Мараја Кери :



Има повеќе дисови против неа ама како што кажа gooner4life не можеме да бидеме сигурни дека се од Еминем .. јас би сакала ова да го слушне Мараја и ќе бидам задоволна :

 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Се заразив со Beautiful, закон е!

:wink:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Вака Еминем како што викате...дисови... он во секоја песна си ги става некои што му се на Пик како што се Бритни , Агилера и ете на пример Мараја... ама има изјавено дека не секогаш ги диса туку кажа нели ако му дојде рима со негово име не го брига кој е тоа... тој го јаде дисот... ааа дека овака само за нив дисови прави... за да им враќа .. НЕ зашто Ем е паметен и не се поти со нив туку ете у трака како Пјук ќе ги навреди а не е само за нив дис туку обично трака... ЅВЕР со 1 збор:smir:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.897
Поени од реакции
29.693
прв почнува еминем а потоа му враќаат Агилера и Кери
не зборувајте кога не знаете ни зошто Еминем ги дисува:tapp:
 
М

Мрак

Гостин
прв почнува еминем а потоа му враќаат Агилера и Кери
не зборувајте кога не знаете ни зошто Еминем ги дисува:tapp:
Убаво објасни gooner4life ..

Вака Еминем како што викате...дисови... он во секоја песна си ги става некои што му се на Пик како што се Бритни , Агилера и ете на пример Мараја... ама има изјавено дека не секогаш ги диса туку кажа нели ако му дојде рима со негово име не го брига кој е тоа... тој го јаде дисот... ааа дека овака само за нив дисови прави... за да им враќа .. НЕ зашто Ем е паметен и не се поти со нив туку ете у трака како Пјук ќе ги навреди а не е само за нив дис туку обично трака... ЅВЕР со 1 збор:smir:
Инаку сите го знаеме тоа, и самиот си кажува тука :
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Е да си ми жива и здрава токму за ова негово интервју збореф :pipi:
Така да нема потреба да кажуваме дека има дисови за некои онака од што ги хејта али ако некој му рчне нешто и да не му иде со него рима за 2 секунди цела трака праи у која 10 пати ќе го спомне неговото/нејзиното КУТРО име :pos2:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не сум рапер ама многу го поштуем звер е,пее до срце.:back:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не сум рапер ама многу го поштуем звер е,пее од срце.:back:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не сум рапер ама многу го поштуем звер е,пее од срце.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Не сум рапер ама многу го поштуем звер е,пее од срце.
Не сум рапер ама многу го поштуем звер е,пее до срце.:back:
Не сум рапер ама многу го поштуем звер е,пее од срце.:back:
Се гледа дека го поштуеш ...
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Дечки ај да бидеме реални освен Without me или баа новава We made you нешто друго од него имате ли лушнато(мислам на повеќето)????:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
М

Мрак

Гостин
Па дорбо де може ти не спаѓаш во повеќето. А тоа е пишано зашто денес СИТЕ СЕ РАПЕИ И ГАНГСТЕРИ.Се надевам сваќаш што сакал афторот да каже:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Сваќам. Јас не се правам раперка, генгста .. само слушам тоа што ми одговара, уживам слушајќи рап и .. тоа е тоа. Жално е што заради таа група за која зборуваш се креира едно погрешно мислење за луѓето што слушаат Еминем или било кој друг артист. Да не зборува во туѓо име, ќе кажам за себе .. Јас не сум раперка, генгстерка .. само суштество кое го слуша Еминем. Или за да слушам м мора да бидам генгста генгста? Не е ова прашање за тебе, нема врска со тебе, само морав да кажам. Ти ја сватив поентата инаку, сигурна сум дека ако некој навистина ја сака музиката н Ем ги има преслушано сите негови албуми .. кој ги нема, не мора .. се додека го слуша Ем е добредојден во темва, според мене . ај поздрав!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom