Емиграција во Канада

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од Seniorita, 24 ноември 2011.

?

Дали ова ви беше корисно?

Анкетата е затворена 29 ноември 2011.
 1. Да

  13 гласови
  56,5%
 2. Не

  4 гласови
  17,4%
 3. Undefined / Шо ме е гајле (лол ^_^ )

  6 гласови
  26,1%
 1. gjorgi.stefanov

  gjorgi.stefanov

  Член од:
  4 декември 2017
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  2
  Dosta e da mu platis i samo 500 den za posreduvanje na dokumenti a takvi kako tebe ima edno 10 000 luge pa vidi ti a za nego napravi si matematika

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   

Сподели преку: