Елена Ристевска

Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
top e elence ali znae da se isfura po nekad
 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Prvo vo vrska so glasovnite sposobnosti ne i se nisto posebno, prosecno, vtoro sega koga stana zvezda se zanesuva mnogu i mi e mnogu ama epten mngou ligava i teska smizla, a do vcera nikoj ne ja znaese, za pesnite ne i se losi, do sega od site pesni sto gi isprativme na evrovizija samo nejzinata mi se svigase, ama ona nema nikakva vrska so pesnite, toa e do kompozitorite, taka da vo celost ne mi se dopaga.
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
simona_ragazza напиша:
Prvo vo vrska so glasovnite sposobnosti ne i se nisto posebno, prosecno, vtoro sega koga stana zvezda se zanesuva mnogu i mi e mnogu ama epten mngou ligava i teska smizla, a do vcera nikoj ne ja znaese, za pesnite ne i se losi, do sega od site pesni sto gi isprativme na evrovizija samo nejzinata mi se svigase, ama ona nema nikakva vrska so pesnite, toa e do kompozitorite, taka da vo celost ne mi se dopaga.
Епа ако немаше врска немаше ни да ја одберат на м2...Оти тамо баш одат луѓе со глас, и според мене, ја гледав на м2, и мислам дека повеќе чекори нагоре од солидно пее. :icon_roll
 
Член од
6 јуни 2007
Мислења
43
Поени од реакции
1
Добро маче добро пеј се најубо за неја и нека оди дај боже на сан ремо нека пеј нека ги здрви и таму малце
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
879
Еленчето пред 4 години се ќари со мој другар затоа што оваа полудуваше по Хонда crx а овој имаше, и така...
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Еленчето го бива само за у порнич :wink:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Супер си е еленчето.особено изгледот
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Леле колку ми е одвратна и вештачкаааа :violent1:
У право е Ѕвер,само за таму ја бива.
 
D

Delux

Гостин
BoYd напиша:
Леле колку ми е одвратна и вештачкаааа :violent1:
У право е Ѕвер,само за таму ја бива.
Не заебавај сеа...можи не пее убаво,ама дефинитивно изгледа привлечно за око!
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Елена е една од најаките пички од маало, а тоа ептен се поштуе. Јас си ја љубам цела, а особено шпаклата од фаца похована во тон пудри. Срцкаааа
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Се разголела цела и мисли дека цел народ по неа ке се запали
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Мене искрено ми е симпатично девојчето,е сега на интервјуа малце знае да тресне неколку зелени али :toe: песните ми се интересно заразни,гласот просечен,изгледот :back: а за аферата со Дарко Д мислам дека се е веќе кажано има и слики од неа со Дарко во Солун ама не ми ги даваат новинарите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom