Елена Ристевска

Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Леле не можам да поверувам како можат толку да го трујат народот па уште пред камера на сред улица дела гратици човек просто да не поверува.Барем да делат со стил а не вака јавно срамота.Јас знам дека Елена страшно ефтина к..... ама дотолку па гратис страшно.Ова се може само во Македонија катастрофа.:helou:
 
Член од
11 ноември 2005
Мислења
316
Поени од реакции
6
па порано повеќе се замарав со нејзе, откако раскинавме ја баталив
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
2
Леле ја гледав аудицијата денес имаше многу малку кандидати а и притоа како детска градинка да беше сето тоа.Важно им дадоа билети на сите што дојдоа:uvo:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
јас не очекував дека деца од 5-10 години ќе пеат со неа на сцена :pos2:
карти дадоа и на живо и на мртво, и на здраво и на болно, по улица, секаде, сепак не би требало така...јас ако добијам ГРАТИС ќе одам со задоволство и кај ЕЛЕНА, сепак си ја сакам
али и требаат малце посериозни песни како ИМА ЛИ ДЕН; АНГЕЛУ МОЈ или Есен во мене, се надевам во иднина такви песн и ќе прави, зашто оваа со паркети, Милионер и од типот на Нинанајна се за деца под 10 години
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
јас не очекував дека деца од 5-10 години ќе пеат со неа на сцена :pos2:
карти дадоа и на живо и на мртво, и на здраво и на болно, по улица, секаде, сепак не би требало така...јас ако добијам ГРАТИС ќе одам со задоволство и кај ЕЛЕНА, сепак си ја сакам
али и требаат малце посериозни песни како ИМА ЛИ ДЕН; АНГЕЛУ МОЈ или Есен во мене, се надевам во иднина такви песн и ќе прави, зашто оваа со паркети, Милионер и од типот на Нинанајна се за деца под 10 години
Мислам дека ова беше првиот паметен пост што го имам прочитано од тебе :smir:
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
2
Па мислам дека тоа што делат гратиси на сите страни воопшто не е во ред за било кој пеач да се работи со тоа самите се минираат,оној којшто сака да оди на концерт тој треба и да си плати карта.Самите пеачи со гратисите се девалвираат како пеачи ами се прават некои си ѕвезди,ако веќе си ѕвезда тогаш продади ги тие карти а не ги фрлај џабе,тоа му доаѓа као некоја курва која дава гратис и после се лутат зашто не ги цениме кај нас пеачите.
И на други пеачи се делело гратиси ама овојпат овие од М2 мислам дека малку се заборавија со тоа,и толку јавно без малку срам ги делат што може и у гинис да влезат.:nesvest:
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
:pos2: Eee znaci kako pocnaa od 1-vi dekemvri pa eve do denes abe ne prestanaa da zamaraat Elena koncert...Elena ne znam na slepive deca karti davala....so ke nosi Elena....kako ke bide nasminkana....pa ke imalo jadenje na koncertot ?!?! Alooooo mislam vo red e seto toa ali zasto tolkavo forsiranje bre devojce ...ok znaeme koja si...ti gi znaeme pesnite...ako ni se svigas ke dojdeme ako ne...nikomu nisto...ne mora ti cel mesec nekogo da gnjavis i sea fina da se pravis i da viknes uste 10 drugi muzicari i da davas jadenje za nekoj da ti dojde na koncert...ne znam...tolku se e nekako preterano...i samiot nastan kako koncert mnooogu gubi od svojata vrednost :toe:
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
2
Лилаа бе човек и фрижидер да отвори онаа пелена ќе ти излезе да ти подари карта а сега ќе има сарма и риба.Аман бре више луѓе стварно сте смешни да не речам жални и бедни,па кој решил да оди на концерт ќе оди и без овија бомбардирања,више човек да почне да повраќа од вас.
Доста е.
 

Malata

(:
Член од
15 декември 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Jass mislam deka Elena ke ima mn guzva, pff samo gratisi delat a karti nikoj ne kupuva. Izlezi u grad ke dojde nekoj i ke ti dade karta , toa ne e koncert. Pa i na vesti kazaa za koncertot Bogda 4uvaa:vozbud: Pozzz:back:
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
:pos2: Ne znam veke so da kazam...sve e mozno kaj nas...vise nisto ne me cudi....i eve ke pomine i toj koncert i so...nistooo...se pak ke si ostane isto...a da ...ustvari posle lugeto poise ke ja sakaat Elenka hahahah yeah right ;):baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom