Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
извини, ваљда погрешно те сфатив. Сфаќам како е да си скаран со иглите.

мако утре личиња? а ја заврши 10та глава?
Ne sum skaran so iglite,ali gi izbegnuvam:)A za lifcinja neznam,moze da ni naprai finta i da ni gi sobere starite na pauza i od koa ke si otidat site,da podeli novi na kraj,za da ni dade na znaenje deka predavanjeto trae se dodeka on ne kaze deka e kraj:pipi:,a dali ja zavrsi 10 glava nemam poim,odma si zaminav denes:):):)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.161
Поени од реакции
888
Мислам дека има некои поволности за тие што даваат крв, само што мене цела крв ми ја исцедија професорите :(
Да, една колешка еднаш ми рече дека давале еден слободен ден да отсуствуваш макар што не ми се верува.
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Да, една колешка еднаш ми рече дека давале еден слободен ден да отсуствуваш макар што не ми се верува.
Аха, Шуклев дава 5 поени на колоквиум. поволности...мало сутра. Слободен ден само у средно, али и тогаш мрчеа професорине коа цел клас немаше да се појави у школо наредниот ден:). Освен чоколатце и сокче не очекувајте нишо друго да ви дадат. Баш памтам претходната крводарителска акција беше негде 15ти мај, денот кога полагав статистика и уствари тогаш ми завршуваше колоквиумската недела. Ако ти се дава крв давај, може ке спасиш некој живот, од кај знаеш. или работава е: ние сме економисти па да ќариме нешто за дадената крв, а? Него ај да не се праам паметен јас. На кој како му одговара...

marketing strucniot trud i se dava na profesorkata ili na mail i se praka????
И дај некој ако знае стварно нека одговори, треба веќе да се предаваат стручните трудови:helou:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Мислам дека има некои поволности за тие што даваат крв, само што мене цела крв ми ја исцедија професорите :(
Имаше идеја т.е. повеќе идеи за поволности, начелно беше прифатено од продеканот(ваљда), али потоа ништо ново :)

Слободен ден? :pos:
 
V

Viktor g

Гостин
Аха, Шуклев дава 5 поени на колоквиум. поволности...мало сутра. Слободен ден само у средно, али и тогаш мрчеа професорине коа цел клас немаше да се појави у школо наредниот ден:). Освен чоколатце и сокче не очекувајте нишо друго да ви дадат. Баш памтам претходната крводарителска акција беше негде 15ти мај, денот кога полагав статистика и уствари тогаш ми завршуваше колоквиумската недела. Ако ти се дава крв давај, може ке спасиш некој живот, од кај знаеш. или работава е: ние сме економисти па да ќариме нешто за дадената крв, а? Него ај да не се праам паметен јас. На кој како му одговара...

И дај некој ако знае стварно нека одговори, треба веќе да се предаваат стручните трудови:helou:
кога се пријавува јануарска т.е од 20,12 е краен рок
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
кога се пријавува јануарска т.е од 20,12 е краен рок
Везе немаш.
6ти е краен рок. А тоа е у понеделник. Па ај ако не сите ќе и ги пратиме на мејл, а она после нека си ги принта.
Ох Боже, кога се давало семинарска или стручен труд на мејл?
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Колеги аграрна презентации да не му се наоѓаат на некој да ми ги прати по меил??? :se_ molam
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Дали некој што го слуша ОДНЕСУВАЊЕ НА ПОТРОШУВАЧИТЕ знае кога е закажан колоквиумот? Дали у склоп на колоквиумска на 23ти или пак надвор од колоквиумска некаде Јануари? :jaj:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Па ај ако не сите ќе и ги пратиме на мејл, а она после нека си ги принта.
Ох Боже, кога се давало семинарска или стручен труд на мејл?
Не галами за џабе, економика во прва му праќавме ние на асистентот по меил, не ја печатевме :)
 
Член од
12 септември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
Дали некој што го слуша ОДНЕСУВАЊЕ НА ПОТРОШУВАЧИТЕ знае кога е закажан колоквиумот? Дали у склоп на колоквиумска на 23ти или пак надвор од колоквиумска некаде Јануари? :jaj:
Na 23ti e :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom