Економски факултет (reloaded)

Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Колешке изгледа ти ќе треба мене пред време да ме прашаш што ќе ви се падне Фискален зошто денес Гоџков во струга ги кажа вашите потенцијални прашања што ќе се падната(не сите ама едно 5 кажа)

Сепак фала што се потруди да ми одговориш на прашањето ;):)

Нема на што. :)
Гоцков дома да дојде да ми каже што се ќе ми се падне, пак нема да му верувам. :D
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Нема на што. :)
Гоцков дома да дојде да ми каже што се ќе ми се падне, пак нема да му верувам. :D
Подобро верувај му ;)
Кај нас на предавање кажуваше потенцијални прашања кои се паѓаа на колоквиум :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Подобро верувај му ;)
Кај нас на предавање кажуваше потенцијални прашања кои се паѓаа на колоквиум :)
И кај нас лани Банкарство потенцираше прашања, па сосема трети ни лупна на колоквиум. :)
И сега доста мелеше што би можело да има, се му запишав, ќе чекам петок да видам дали ќе се падне нешто.
 
Член од
8 април 2009
Мислења
26
Поени од реакции
11
Корпоративно финансиско известување? Тешко или лесно? Задачи или теорија? Има ли некои прашања во Либро? Било каква помош?
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
ако има резултати по Економија на инвестиции сликнете и пишете
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
И кај нас лани Банкарство потенцираше прашања, па сосема трети ни лупна на колоквиум. :)
И сега доста мелеше што би можело да има, се му запишав, ќе чекам петок да видам дали ќе се падне нешто.
Може да ми пишеш што кажал дека ќе падне.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Списокот на Драге беше убедливо нешто најстресно што сум го сретнал досега во моето образование. :D
Чувството кога ќе излезеш од кај него од кабинет и ќе ти внесе оценка во индекс е непроценливо. Сач амејзинг филинг :pipi:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Може да ми пишеш што кажал дека ќе падне.

Колега, во тетратка ми се, која ја неам уште отворено да видам што и како, утре ќе ти пишам ПП.

Демографија - Минималната граница колку му е за поминување? Не мора од годинава, општо на колку ја става.
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Има ли некој што ке полага Економски раст и развој утре ?
Или некој од лани што полагал...да каже како поминал ??
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
297
Поени од реакции
227
Списокот на математика е барем долг, додека тој по Осигурување (вториот предмет кој го предава) е друга приказна, имаш едно ливче и тоа е :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom