Економски факултет (reloaded)

M

Mario Gómez

Гостин
Ајде споделите искуства од денес од the most epic собирање потписи во историјата на факултетот. :icon_mrgr:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Дечки, основи на дигитална економија што све треба да се учи за втор колоквиум? 6та, 7ма, 8ма глава од тоа книгата и што уште?
 
Член од
25 мај 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
Колеги, дај кажете како да се научи сметководство за обврзници, многу тешко некако :confused:
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Колеги, дај кажете како да се научи сметководство за обврзници, многу тешко некако :confused:
Ептен тешко.Мора да најдеш начин да научиш редослед на решавање на задачата и тоа на памет, па да решаваш слични такви.
Нема чаре.
--- надополнето: 13 декември 2012 во 08:15 ---
Ептен тешко.Мора да најдеш начин да научиш редослед на решавање на задачата и тоа на памет, па да решаваш слични такви.
Нема чаре.
Се паѓа ли на колоквиум таква задача ??
Има ли некој да каже ?
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Колеги Англиски јазик 1 кажете кои текстови се за втор колоквиум плииииисссс :)
 
Член од
25 мај 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ептен тешко.Мора да најдеш начин да научиш редослед на решавање на задачата и тоа на памет, па да решаваш слични такви.
Нема чаре.
--- надополнето: 13 декември 2012 во 08:15 ---

Се паѓа ли на колоквиум таква задача ??
Има ли некој да каже ?

Ајдее ако знае нека каже некојј :))
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.293
Поени од реакции
15.509

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Некој да ми каже управувачко сметководство дали треба да земам потпис кај Марина или само кај проф. Недев?
 
Член од
15 декември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Колеги јас сум вонреден студент и ако може некој да ми каже од кои книги да учам за испит и дали треба да купам книги или може од фотокопии за Осигурување, Менаџмент на мал бизнис, Организациско однесување и Економика на внатрешна трговија и ако имате некој совет би ви била многу благодарна :)
--- надополнето: 15 декември 2012 во 08:52 ---
Колеги јас сум вонреден студент и ако може некој да ми каже од кои книги да учам за испит и дали треба да купам книги или може од фотокопии за Осигурување, Менаџмент на мал бизнис, Организациско однесување и Економика на внатрешна трговија и ако имате некој совет би ви била многу благодарна :)
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Ако првиот колоквиум по Основи насметководство го полозив со 56 бода, колку минимум ке ми требаат од вториот за една шестка:cuc:
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Ако првиот колоквиум по Основи насметководство го полозив со 56 бода, колку минимум ке ми требаат од вториот за една шестка:cuc:
50 ако тоа е границата на положување.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom