Економски факултет (reloaded)

Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Ако има некој да продава книги за прва година за основните(задолжителните) предмети нека ми пише по пп
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
265
Поени од реакции
124
Зависи до предметот и професорот!!! Кој предмет ?
Па јас мислев да ги купам само од Драги Јанев (математика за економисти) збирката и таблицата, а другите да си ги копирам (учебикот по предметов, учебикот од Таки Фити и другите...)
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
Ако има некој што продава збирка и таблица по математика последните изданија нека ми пише ЛП.
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Прашање за Управувачко сметководство: до каде е материјалот за прв колоквиум и на што повеќе да се обрне внимание?
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Колеги, нов сум на факултетов, сакам да ве прашам нешто.
На мајка ми од работа и бараат некаква потврда, за да може да почне да се користи таа Електронската картичка за здравство што е. Она ми кажа дека треба од Студентски Прашања да земам таква потврда.
Ќе може ли некој да ми потврди дека Студентските прашања се од влезот одма лево, кај огласната табла ?
Зашто мислам дека таму се наоѓаше тоа.
И што треба да носам со мене за потврдата ?

Благодарам однапред.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Колеги, нов сум на факултетов, сакам да ве прашам нешто.
На мајка ми од работа и бараат некаква потврда, за да може да почне да се користи таа Електронската картичка за здравство што е. Она ми кажа дека треба од Студентски Прашања да земам таква потврда.
Ќе може ли некој да ми потврди дека Студентските прашања се од влезот одма лево, кај огласната табла ?
Зашто мислам дека таму се наоѓаше тоа.
И што треба да носам со мене за потврдата ?

Благодарам однапред.
Колега сигурно ти треба потврда за редовен студент, ќе одиш доле на студенски прашања, ќе потполниш потврда, и ќе треба да уплатиш 100денари.
Прочитај овде.
http://www.eccf.ukim.edu.mk/studiranje/studentski-prashanja/potvrda-za-redoven-student
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Продавам Таблици математика, ако има заинтересирани пишете пп.
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Ми требаат:

- Основи на економија од Таки Фити
- Основи на сметководство + Збирка задачи
- Математика за економисти + Применета математика (Збирка задачи) + Математички таблици за економисти (2010, 2011 или 2012 издание).

Ако продава некој, ПП.
Anything?
 
Член од
22 април 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Jas prodavam osnovi na ekonomija 3 to izdanie (500den) odlicno socuvana, potcrtuvano najvazno so molivce(i staveni zvezdicki toa so mi se pagjalo na kolokvium =) ) I uste agrarna politika ako nekoj saka kopija e od knizara za 100 den :)
 
Член од
19 септември 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
ако продава/изнајмува некој менаџмент книга 7 издание од шуклев, нека ми пише порака
 
Член од
13 септември 2012
Мислења
59
Поени од реакции
8
Каде да набавам книги ОСНОВИ НА ИНТЕРНЕТ АРХИТЕКТУРА и МЕНАЏМЕНТ НА ЕБИЗНИС 1 ? Има ли по книжариве такви верзии ко што требаат без да фали нешто ???
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Каде да набавам книги ОСНОВИ НА ИНТЕРНЕТ АРХИТЕКТУРА и МЕНАЏМЕНТ НА ЕБИЗНИС 1 ? Има ли по книжариве такви верзии ко што требаат без да фали нешто ???
Архитектура ќе имаш на zephyr а МЕБ1 има во фотокопирниците .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom