Економски факултет (reloaded)

Член од
25 декември 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Почитувани колеги,
Иако не студирам на економски на УКИМ, потребна ми е книгата од Бобек Шуклев Менаџмент. Доколку некој ја продава оригинал да ме контактира по приватна порака,
благодарам на разбирањето!
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Да да.. Пробај излажи дека не си можел да пријавиш, ти блокирал системот нешто слично..Инаку се плаќа казна ама не знам колку пари точно
500 ден.
 
Член од
13 октомври 2014
Мислења
57
Поени од реакции
7
од минатите години на втор кол. по економика на претпријатие има да се објаснуваат формули ко на прв шо имаше или целосно терија...? пошо проф. нишо не кажа, задачи не би требало да има//
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.746
Поени од реакции
2.223
од минатите години на втор кол. по економика на претпријатие има да се објаснуваат формули ко на прв шо имаше или целосно терија...? пошо проф. нишо не кажа, задачи не би требало да има//
Задачи нема да има, само распозмавање формули.
 

Morkov

MorkovMan
Член од
17 септември 2014
Мислења
101
Поени од реакции
17
Lugje koj znae i moze pisete gi odgovorite vo grupata kolegi i koleski sega za vreme na polaganje ekonomika, so koja grupa, broj na prasanje i tocnite odgovori.
Bidete kolegijalni i pomognete ;)
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
619
Поени од реакции
947
Каков е испитот по МЧР? Отворени или на заокружување?
 
Член од
8 мај 2015
Мислења
6
Поени од реакции
0
znae nekoj da mi kaze shto treba za da se ispis od fakultet ? zoshto sakam da se prefrlam na drug pa za toa :) trebalo nesto mislam molbada se piselo,i za kolkuvreme ke se sredi toa.aj ako znae nekoj neka mikaze,sekako ke si prasam i na studenski.Blagodaram![DOUBLEPOST=1431119267][/DOUBLEPOST]i ushte neshto,Sociologija,Smetkovodstvo,Ekonomika,i Ekonomija dali po site ovie predmeti za otcena ke treba da odam posle ispit koga ke kazat,ili mozi po nekoj da se zeme i vo priemno vreme na prof ne bi mi napravile problem? zoshto mi treba da si zema shto poskoro za da se odpisam od fakultet :)
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
24
Поени од реакции
13
Дали некој се сеќава на отворените прашања јавни финансии?
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2014
Мислења
15
Поени од реакции
24
Ако може некој да ми каже збор два за управувачко 2 кол кај Маринка како е? за финансиски
 
Член од
8 мај 2015
Мислења
6
Поени од реакции
0
SOCIOLOGIJA na vtor kolokvium se pagjat li prasanjata od libro,i ako da dali se dovolni za polozuvanje?
 
Последно уредено:
Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Луѓе како беше...требаше сите потписи да ги имаш при заверка на семестар или при упис на нов семестар ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom