Економски факултет (reloaded)

Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
Колеги може ли некој да ми каже нешто повеќе за изборните предмети Германски 1 и 2 и дали мора да слушаш прво Германски 1 па потоа 2 или не, дали предавањата се попладне како Англиски што се ? Ви благодарам :D
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Има некој да сподели Фискален и монетарен систем на ЕУ прашања од предавање?!
 
G

grande-juve

Гостин
Да замолам некој што не го мрзи да ми ги прати на ПП резултатите од Економија на Инвестиции што е член во Colleagues, благодариме до небо и назад:)
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Има ли резултати од Политика на социјален развој кај Ристо Христов ?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Боо Основи на економија беше смрт на колоквиумот o_O да не знае некој со колку поени се поминува?
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Да замолам некој што не го мрзи да ми ги прати на ПП резултатите од Економија на Инвестиции што е член во Colleagues, благодариме до небо и назад:)
Мн слики се неможам сите да ги ставам, ако сакаш конкретно да ти кажам , пиши ПП
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
73
Поени од реакции
6
Да замолам некој што не го мрзи да ми ги прати на ПП резултатите од Економија на Инвестиции што е член во Colleagues, благодариме до небо и назад:)


--- надополнето: 9 ноември 2012 во 11:09 ---



--- надополнето: 9 ноември 2012 во 11:11 ---








 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Основи на маркетинг резултати има негде?
 
Член од
19 октомври 2012
Мислења
182
Поени од реакции
38
Знаете зошто уште нема резултати од колоквиум по ПОлитика на социјален развој ?
Ристо ги читал есеите, стигнал до мојот и УМРЕЛ од смеење. :pos:
--- надополнето: 9 ноември 2012 во 13:28 ---
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
Маркетинг е еден од оние предмети кои изгледаат полесни отколку што се. Заебан е предметот а Снежана е многу заебана професорка. Нов шифрарник не ти дава и ако влезиш после неа, значи закасниш, нема да те пушти да влезиш. Има многу за учење и не се напамет, туку да му ја сфатиш суштината. Има прашања - кои се третиот и петтиот.... или кои НЕ се третиот и петтиот... ама само неколку се такви, другите се посуштински, не се баш за на памет.
Полагав денеска и ќути положив..Многу е лудичка дека не дава нов шифрарник а на почеток од годината плаќаме по милион денари за книжен фонд...Прашањата на заокружување беа ужас и имаше 3-4 прашања што ги нема во книга -.-
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Полагав денеска и ќути положив..Многу е лудичка дека не дава нов шифрарник а на почеток од годината плаќаме по милион денари за книжен фонд...Прашањата на заокружување беа ужас и имаше 3-4 прашања што ги нема во книга -.-
Трипати ја прашав асистентката дали ќе има резлутати онлајн и ми рече "да". Уште ги немаат закачено на сајтот.....

Инаку да, тестот беше ретардиран, не се бараше да покажеш знаење, туку да покажеш колку лекции си научил на памет :(
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
Трипати ја прашав асистентката дали ќе има резлутати онлајн и ми рече "да". Уште ги немаат закачено на сајтот.....

Инаку да, тестот беше ретардиран, не се бараше да покажеш знаење, туку да покажеш колку лекции си научил на памет :(
Нз за онлајн ја бев на факс да видам, знаеш колку ни е „добар“ системот xD.. Тестот беше лудница, ај тие на точно/неточно пак беа колку толку у реду можеше нешто и на логика да се оди али тие на заокружување - ужас! Али ипак манагемент го држи водството во небарање знаење :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom