Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Сигурен сум дека вака мислеше, некој ти го едитирал мислењето :)
Таму oд кај ја доаѓам така ги пишуваме (провинцијалци бе:pos:), али фала ти колектору.:smir:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Ако ме служи сеќавањето ти беше таа со 5те на екстерните предмети, така да да не се мачиш гарант си примена и тоа во Топ 10 ќе си верувај ми.
Да, таа сум, дај Боже да биде така, зашто на смерот кадешто поднесов документи имаше неверојатна гужва.

Абе нема да се вариш, само се надевам дека си доволно висока за да можеш да ги гледаш резултатите преку луѓето пред тебе :pos:
Воопшто немој да се сомневаш за висината, ама проблемот е што видот ме служи послабо :pos::pos::pos:

--- надополнето ---

Pa stom ne narekuvas idni kolegi znaci znaes deka ke bides primena:):):):),taka da ne ti treba ni net,ni fakultet,sledi si ja zenskata intuicija,hihihihih:):):):):))))
Да, ама онака баш ме интересираше како ќе бидам рангирана во споредба со другите. Би требало да ме примат, единствено ако не се сите со над 99,5 поени :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Да, таа сум, дај Боже да биде така, зашто на смерот кадешто поднесов документи имаше неверојатна гужва.


Воопшто немој да се сомневаш за висината, ама проблемот е што видот ме служи послабо :pos::pos::pos:

--- надополнето ---


Да, ама онака баш ме интересираше како ќе бидам рангирана во споредба со другите. Би требало да ме примат, единствено ако не се сите со над 99,5 поени :)
Lol,99,5,od Septemvri jas i ti sme drugarcinja,i onaka mi ostanaa nekoi predmeti od prva pa zaedno ke gi ucime,hahahahahaha :vozbud:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
0
pozdrav aj ako mozhe nekoj da mi kazhe od kolku casot e ispitot utre mengjment brzo ako mozhe
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
Sakam da prasam dali nekoj od kolegite na e-bzinis moze da mi kaze dali moze vo vtora godina da zemam angsliki jazik kako izboren predmet ?
Dali moze nekoj da pomogne okolu izborot na izbornive predmeti za smer e-biznis ?
Fala
pozdrav
 
M

Mario Gómez

Гостин
Поднесов документите, малце појше гушва имаше али ајде, тоа е македонија. :pos:

Стаив по приоритет. 1. Е-бис 2. Менаџмент 3.Над. трговија, па ќе видиме во петок.
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
109
Поени од реакции
18
Колеги, статистика не требаше да се учи 13 тема, така?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom