Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
smetkovodstvo ljubisa kaj ke dava ocenki? i dali bi me pustil za 1 bod zoso iam 49 za so 50 se proagja :S:S:S

--- надополнето ---


zboram za osnovi na smetkovodstvo :)
Отвори на страната на факултетот и кај шо се рез. по сметководство под нив ти пишува кој проф кога и каде ке дава оцени.
 

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
Kolegi da ne ima nekoj prasanja po osnovi na e-biznis? :) za ispit :)
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
moze li nekoj so sigurnost da potvrde deka utre ispitot po statistika za e-biznis e od 11.30,da ne odam do fakultet samo za toa...aj ve molam nekoj sto e sigiren da mi ja potvrdi ovaa informacija.fala odnapred:smir:
Veni, vidi.. ova de! Pojdov, vidov, proveriv! Utre, 11 i pol, skrshete noga site!
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Со проширените квоти ќе можеш и со 20 бода :)
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Со проширените квоти ќе можеш и со 20 бода :)
кај си бе шампионе, за кого ке навиваш на СП знам дека не за Италија оти нема играчи на твојот клуб таму. Sorry за off topic
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
кај си бе шампионе, за кого ке навиваш на СП знам дека не за Италија оти нема играчи на твојот клуб таму. Sorry за off topic
Не бе јас пак ќе навивам за Италија, сакам нешто играчите на Јуве, Милан и Рома да освојат нешто годинава, жал ми е со да останат... :pos: :pos: :pos:
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Не бе јас пак ќе навивам за Италија, сакам нешто играчите на Јуве, Милан и Рома да освојат нешто годинава, жал ми е со да останат... :pos: :pos: :pos:
јаоооо великоДУШЕН си :pos2:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Кои бе проширени, не ги лажи децата 64 примаат на финансиски, државна кај нас :)
Нојс знаеш дека не лажам јас никогаш :) Иначе не можам да го најдам соопштението на еццф зашто "новостите" само по 3-4 дена остануваат и после им се губи трагот во датабејзот а иначе сигурно се проширени, сега ќе примаат преку 1000 студенти :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom