Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 декември 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
Dali znae nekoj za trgovsko za uvid dali ke ima, i ekonomika dali imase?
Ako nema uvid dali moze da pobarame od asistentita da si go vidime testot ili kako?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Dali znae nekoj za trgovsko za uvid dali ke ima, i ekonomika dali imase?
Ako nema uvid dali moze da pobarame od asistentita da si go vidime testot ili kako?
Погледни само малце погоре и ќе видиш дека веќе истото прашање беше поставено и одговорено:kesa:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Dali znae nekoj za trgovsko za uvid dali ke ima, i ekonomika dali imase?
Ako nema uvid dali moze da pobarame od asistentita da si go vidime testot ili kako?
Да да ќе ти дадат и да го пререшиш уште еднаш, па може ќе извадиш повеќе бодови:)
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Eve rez. trgovsko.. Od mob probuvam da gi zakacam, pa neznam dali ke mi uspe...
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Уф пуста студентска мука.Ај стварно ако можеш стај ги колега да видиме резултатите ние јадниците што не успеавме да отидеме до факс.Благодариме:smir:
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Pa eve probuvam preku mob zs kom mi e na servis , ali nekako ne mi uspeva.. Ako ne neka pise nekoj email pa ke probam da mu gi pratam , pa da gi zakaci...
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
I gi prativ na emilly , pa valjda ke gi zakaci...... Bidejki gi nemav videno na kom slikite nezz dali ubavo se gledaat spisocite..
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Значи сега останува Емили да ги стави тука или да ни ги прака по емаил...Епа колешке на потег си
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Фала колега за сликите што сликаше, фала колешке што ги прикачи но ништо не се гледа :)
Ако оди утре некој на факултет ако сака да види за мене резултати нека ми пише пп, фала.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Aj plss ako odi nekoj utre na faks, neka slika i neka gi zakaci ovde:smir:
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Aj ako ne ke gi slikam utre pak, deneska neam sreka so tehnologijava haha , prvin mi otkaza poslusnost kom , a posle mob.....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom