Еднаш курва секогаш курва

psy_soul

trance addict
Член од
23 февруари 2009
Мислења
7
Поени од реакции
1
sekoja osoba moze da se promeni so tek na vreme.no ako ednas nekoja devojka ja zapamtat kako kurva dzabe i e kolku i da se menja imeto ke i ostane isto i sramot e golem.takvi gi ima mnogu kaj nas.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Orospija e isto sto e kurva
prostitutka za pari
krva od keif merak.
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Мислам дека не би се сменила.Еднаш курва е засекогаш курва.
Можеби има некогаш и некој исклучоци но таа во очите на луѓето секогаш ќе продолжи да биде курва.Кога еднаш ќе го уништиш респектот и угледот што луќето го имаат кон тебе тешко дека некогаш пак ќе го вратиш.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
kako bese vicot so kurvata koga se omazila kako i rekla na svekrvata---majce cel zivot od k-- na k-- na kraj domakinka sakam da stanam.kurva si e kurva ama pa i niedna zena ne otisla u grob samo so eden k--
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Како воопшто може некоја да биде само ЕДНАШ курва?
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
Тоа еднаш курва, засекогаш курва постои од устата на народот, а не дека е точно,
и во град кога некоја ја декларираат како курва, и после 2-3 години истото мислење ќе се има за нејзе.
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
И се ебело нека се ебе.
Демек као сите се сигурни дека ако некој изеде гомна за некоја дека сигурно се ебел се неа.
Абе ајде глупости, не затоа девојки сакаат момци од други градови,
или модата во последно време во Тетовско е да се ебат со Албанци демак као они помалце збореле.

Ебетесе додека ви е време ама со памет.
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.494
Поени од реакции
8.143
курва од еднаш не се станува... значи не се согласувам...
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Па види, рационално земено.. ако веќе и рашириле руморс дека е курвиче, тогаш што има да изгуби? :)

Барем нема да мора да продава некоја морална слика за себе бидејќи исто и се фаќа, затоа девојко смело во походот :smir:
 

go-kart

karting MANIAC
Член од
3 март 2009
Мислења
24
Поени од реакции
2
dokazano e toa... EDNASH KURVA SEKOGASH KURVA
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Што и да зборуваме курви имало и ќе има...
Што ако некој има секс со курва и не ја задоволи,како што се фалиме ние мажите така и курвите се фалат и си разговараат така да што би рекла таа за тој ебач на батерии што не успеал да ја задоволи?
Наравоучение: Молчењето е злато,ако имаш кај да го бркнеш патлакот направи го тоа и молчи си за да не добиеш :ban?: од дамата!
 
Б

Бат Елохим

Гостин
машко вика дека е курва некоја што не му дала (зашто бе... па нели курва била....)
а женско за некоја што ја гледа како можна конкуренција....

е првите ги сфаќам.... ама вторите не.

Башка што е многу шовинистички муабет за мој вкус.
Погоре прочитав докажано било. А кој докажал??
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
кај нас е така кај другите не .. тука у мак да станеш курва ти остана ли име и готово,засекогаш кје бидеш курва и никогаш нема да моеш да го смениш тоа..:salut:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Се тече не се менува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom