ЕУРО 2020 - Нокаут фаза

Кои репрезентации ќе стигнат до финалето на ЕУРО 2020?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Исто и кога Марадона им даде гол со РАКА и Аргентина стана светски првак, за после од истиве плачковци Марадона да биде прогласен за ЦАР.
Грешка БОГ!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.396
Поени од реакции
58.278
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom