Др. Мирољуб Петровиќ

  • Креатор на темата Hyperion VI
  • Време на започнување
Член од
3 јуни 2018
Мислења
308
Поени од реакции
134
Криво ви е дека е цо право па затоа го мразите
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.237
Поени од реакции
39.988
Не е точно лошо си протумачил
Го слушаш Мирољуб еден месец и искочиш дебил на крај, тоа е работата. Прво ја го гледав ко комедијант и будалетина. Али типов е многу озбилен за тоа што го збори и глуми некаков апостол. Ефтов само малце го дирна и го реши. А замисли да имаа некоја пожестока дискусија, ќе побегнеше плачејќи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom