Дркање со виагра

Член од
21 јули 2017
Мислења
4
Поени од реакции
1
Здраво на сите
Кратко за мене: имам 33 год и никаков проблем поврзано со свршување дигање и слично.
Имам сопруга редовен секс дркам често имам секс и со сопруги од други.
Генерално нормално но со сопругата сексот трае до 1 час со друга конкретно трае повеќе од 1чи30мин и кога веќе видам дека омалаксува реално ретко која можи да издржи таков ритам се стегам заби и свршувам.
Кога дркам сум свршувал за 10 мин но и можам да одложувам до 3 часа.
Е сега на многу од машкиот пол ова звучи недостижно но немам потреба со претерување се е скромно кажано.
Значи да поентирам потреба од помош како виагра немам но затоа што голем дел од животот поминувам во сексуални активности дали ебам или дркам сеедно сакам да пробам секс и дркање со предходно испиена виагра.
Моето прашање е следно зш немам искуство со виагри дали виаграта го држи долго време кренат или ја одложува и ерекцијата ако ја одложува и ерекцијата ќе сврши работаа таа под мене и онака терам маратон.
Кога имам време понекогаш сакам долго време да дркам но послем 3 свршување омалаксува.
Дали виаграта ја го држи кренат долго време и помага за побрзо свршување или го одложува свршувањето?
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Во времето што по потроши да се регистрираш и испофалиш пред да поставиш прашањето сто пати можеше да пиши виагра на гугл, да стегниш на првиот избор и да го прочиташ првиот ред од текстот на википедија...
Силденафил (со заштитено име Виагра) се зема за постигнување поцврста и подолготрајна ерекција.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.813
...ај направи едно селфие да го видиме херојот ? :cuc:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.813
Немој да речиш дека како во потписов ти паднаа гаќичките од муабетиве хахаха
:lolzz:...постов е крш, мора да признаеш, не ме терај да цитирам жити се..леле ле :yid:
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
314
Поени од реакции
286
Thirsty fucks... Прават профил денес и веднаш секс-прашања, да ви ебам тоа загорењаците...
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Здраво на сите
Кратко за мене: имам 33 год и никаков проблем поврзано со свршување дигање и слично.
Имам сопруга редовен секс дркам често имам секс и со сопруги од други.
Генерално нормално но со сопругата сексот трае до 1 час со друга конкретно трае повеќе од 1чи30мин и кога веќе видам дека омалаксува реално ретко која можи да издржи таков ритам се стегам заби и свршувам.
Кога дркам сум свршувал за 10 мин но и можам да одложувам до 3 часа.
Е сега на многу од машкиот пол ова звучи недостижно но немам потреба со претерување се е скромно кажано.
Значи да поентирам потреба од помош како виагра немам но затоа што голем дел од животот поминувам во сексуални активности дали ебам или дркам сеедно сакам да пробам секс и дркање со предходно испиена виагра.
Моето прашање е следно зш немам искуство со виагри дали виаграта го држи долго време кренат или ја одложува и ерекцијата ако ја одложува и ерекцијата ќе сврши работаа таа под мене и онака терам маратон.
Кога имам време понекогаш сакам долго време да дркам но послем 3 свршување омалаксува.
Дали виаграта ја го држи кренат долго време и помага за побрзо свршување или го одложува свршувањето?
Роко ти си ?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Имам сопруга редовен секс дркам често имам секс и со сопруги од други.
Прашање на време е кога ќе ти го сече некој. После можеш да се преориентираш во крос или транс па воопшто немора да се малтретираш со вијагри , другите нека му ја мислат шо ќе ти се позади. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom