Дркање со виагра

Член од
21 јули 2017
Мислења
4
Поени од реакции
1
Во времето што по потроши да се регистрираш и испофалиш пред да поставиш прашањето сто пати можеше да пиши виагра на гугл, да стегниш на првиот избор и да го прочиташ првиот ред од текстот на википедија...
Силденафил (со заштитено име Виагра) се зема за постигнување поцврста и подолготрајна ерекција.
[DOUBLEPOST=1500671603][/DOUBLEPOST]Браво бе шупци лечите комплекси или што е проблемот топ одговори...
 
Последно уредено:
Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
[DOUBLEPOST=1500671603][/DOUBLEPOST]Браво бе шупци лечите комплекси или што е проблемот топ одговори...
Трол на ниво, чоек ако си искрен алал ти вера, ама ај прочитај поубо, шо се си пишал, си имал секс со жена ти демек ама и со туѓи жени? вистина ова или у здрав мозок не :sekcza: пошто како си го пиша онака ко најнормално да е да си имаш секс со кој стасаш хехехе
 
Член од
22 јули 2016
Мислења
1.748
Поени од реакции
750
Не не е за мене, јас ехехеее, за пријател прашувам..
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.257
Поени од реакции
3.607
[DOUBLEPOST=1500671603][/DOUBLEPOST]Браво бе шупци лечите комплекси или што е проблемот топ одговори...
А ти си тој ебачо од РТЛ, шо не кажа порано, гледам сите жени низ град не можа на газ да седна од тебе...
РТЛ = радио телевизија лажани (пред да ја запалат 2001) за тие што не знаат :D
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Браво ... ти симињам капа друже (доколку не не лажеш сите тука)
Ем си женет и редовно ја плескаш сопругата, ем ги плескаш редовно сопругите на твоите пријатели, колеги, комшии и др. плус го кинеш алатот од мастурбирање и покрај сета оваа твоја огромна сексуална моќност бараш плус Виагра ... па што ќе ти е Виагра на твои 33 год. и што ќе ти е Виагра на сета таа твоја сексуална енергија и моќ !
П.С. Барем кажи од каде си за да знаеме да не ги праќаме сестрите да ни се движат во тој реон !
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Како издрѓуваш бе оооооооооооо од толку сексови,не е на арно,со жена ти па и со други жени??
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Нели Вијагра беше за постари лица, да им даде снага малце. Шо ќе ти Вијагра? Или си претерал со многу жени па да те здрма а? :D
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Како издрѓуваш бе оооооооооооо од толку сексови,не е на арно,со жена ти па и со други жени??
Инчуленце, остај го нек се кочопери, сигурна сум дека со тебе кога би бил, ни 10 вијагри нема да му помогнат.
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
4
Поени од реакции
1
Друштво нема потреба од толку нервози ако човек кажи нешто не треба одма да се суди нели само си кажав тоа што имам, се изначитав по нет како виагра рави некогаш проблеми со срце или не делува иначе да немам проблем со што само сакам да пробам како би било и со тоа дали има нешто лошо тука очекував мислења.
и да имам секс со други чисто за една ноќ и узивам во тоа а за тоа дали сум ебачот од РТЛ прилепцанец можеби сум
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Многу ми е некако трол прашањево. Кој го може тоа што е погоре напишано...
Или не зеза на здрав разум
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Здраво на сите
Кратко за мене: имам 33 год и никаков проблем поврзано со свршување дигање и слично.
Имам сопруга редовен секс дркам често имам секс и со сопруги од други.
Генерално нормално но со сопругата сексот трае до 1 час со друга конкретно трае повеќе од 1чи30мин и кога веќе видам дека омалаксува реално ретко која можи да издржи таков ритам се стегам заби и свршувам.
Кога дркам сум свршувал за 10 мин но и можам да одложувам до 3 часа.
Е сега на многу од машкиот пол ова звучи недостижно но немам потреба со претерување се е скромно кажано.
Значи да поентирам потреба од помош како виагра немам но затоа што голем дел од животот поминувам во сексуални активности дали ебам или дркам сеедно сакам да пробам секс и дркање со предходно испиена виагра.
Моето прашање е следно зш немам искуство со виагри дали виаграта го држи долго време кренат или ја одложува и ерекцијата ако ја одложува и ерекцијата ќе сврши работаа таа под мене и онака терам маратон.
Кога имам време понекогаш сакам долго време да дркам но послем 3 свршување омалаксува.
Дали виаграта ја го држи кренат долго време и помага за побрзо свршување или го одложува свршувањето?
Како пстигвиш бе и дркање и сексој со други жени и твојата и то 1 ипол сат па после пак дркање!?:confused:Сигурно го имаш одрано ко јагула до сега!(y)
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Ако ја сватив нешто од ова постот што пиша, еве...
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.257
Поени од реакции
3.607
Друштво нема потреба од толку нервози ако човек кажи нешто не треба одма да се суди нели само си кажав тоа што имам, се изначитав по нет како виагра рави некогаш проблеми со срце или не делува иначе да немам проблем со што само сакам да пробам како би било и со тоа дали има нешто лошо тука очекував мислења.
и да имам секс со други чисто за една ноќ и узивам во тоа а за тоа дали сум ебачот од РТЛ прилепцанец можеби сум
Eх со кого ние газиме по земјава...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom