Драга Кајгана

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.565
Поени од реакции
43.097
Леле гледам сител овој квизот со досадната Снеже, оти учествуваше една познаничка таму и не си свесна како ми се сврти расположението за 180 степени.

Од ненормално изнервиран и пцуење на се околу мене ради поразот на Јунајтед, стигнав да се изнасмеам два пати.

Првиот пат, имаат понудено неколку ракометни екипи и треба да кажат од која држава е екипата. И еден од учесниците ни два ни три вика Веспрем - Англија. :ROFLMAO: Ај шо Веспрем е далеку од Англија, ама па Англија и ракомет бе? :D А и разбирам ајде не прати спорт, ово оно... Ама ја имаше Ла Риоха бе.. Пошпанско име, здравје.

После треба да кажуваат главни градови на буквата С. И едно девојче ни два ни три вика - Санкт Петербург. :facepalm::vozbud::pos: ПА СЛУШНАЛА ЛИ ТАА ЗА МОСКВА БЕ?
 
W

wicked_1

Гостин
Се осеќа дестабилизиран од сорос човекот, јбга.
:angel:, пливај си у глупоќа, пливај
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.209
Поени од реакции
25.947

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Душичке,

Јако ми е кога некој во мој саркастичен пост ќе препознае нервоза :ROFLMAO:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.788
Поени од реакции
18.416
Како се тргна со вадење на прљав веш на крај ќе се заврши со прислушкувања на тел. разговори и нарачки за веќе извршени убиства. Ако во Мексико де јуре владеат картели, кај нас тоа е де факто. Прашање за милион евра - Дали од после илинденскиот период па се до ден денес во Македонија постојат или постоеле луѓе инволвирани во политика а кои сепак имале чесни и искрени намери кон својата земја? Што земја ќе беше да го раѓа најголемото ѓубре на планетава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom