Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Каганче мое жолто, со сина крв.........
во последно време зачестив......:)
сеа ми се плачи :)
 
I

indigo child

Гостин
samodatepozz
mwa
topsi*:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

слушам рап ин д диштанс
леле сеа некој комшија рока дабстеп
шо е работата? -.-
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
S

Shimamoto-San

Гостин
Аnd again.
6,5 kg за 5 дена.
Сега сериозно мислам дека нешто не е ок со мене o_O
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Драга

Психички се пореметив од матурава. На 1 јули да ти е прв ден од вистински распуст не е хумано!

Ама штом биологија на непознати прашања, еднаш прочитани 400 страни што никогаш не сум ги учела и ниедно препишано прашање имам 4ка сум презадоволна :)
И затоа што само биологија памтам морам на таков факултет ама кој драга во земјава напатена и ужасна за природни науки? Што да се запишам во земјава не вреди.
И после матурава видов колку неправдини постојат, како е се преку врски, се е плати и добиј...премногу сум разочарана од општетвото и некад викав никогаш нема да се преселам во друга земја, а сега едвај чекам шанса да ми се пружи
и адиос амигос:X3:

И досадно ми е, чекам 10ти да се шлапкам во море.

: pipi :
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.259
Поени од реакции
29.238
Драга.
Ја видов денес, беше многу убава...да ја грабнеш и да бегаш.
Се начукав од мака.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Кајганче!
Воопшто не сум возбудена, воопшто.Порано со душа чекав да дојде периодов и да се изгубам од тука, сеа ми е сеедно.И онака ништо нема да се смени освен што ќе има море и плажа.Социјализацијата битно ќе ми се скрати, ќе умрам таму од досада.Се надевам бар дека коа ќе тргнеме ќе има малку оптимизам кај мене и нема све да ми биде рамно...
Чуден чоек сум, знам.
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Мило,

I don't wanna think about it,I don't wanna talk about it.. и така натаму и така натаму :)Сомнежите на кои им посветуваmе најголемо внимание,најбрзо прераснуваат во вистина.
Покрај се неможам а да не прокоментирам....wonderful навистина:love:, штета што нема да можам да го кажам лично...Невр мајнд :)
Заминав тенис да гледам.
Бај бај :)
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Денес се чуствувам така "евентуално" .
Ама Кајгич, "Дали вредат сите лажни насмевки, насликани со тажни пастели?" А?

П.с Дали некогаш си танцувала кога никој не те гледа?
 
T

Torchyrus

Гостин
Аиииииииии Кајгиии баксузииииии ....... викендот по се изгледа со мала сума на пари ќе го минам копуцитеее немаат да ми исплататттт :mad::mad:
Мора некој друг бизнис да смислам некоја работа до вечер да напраам за да стигнам до париии
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.250
Поени од реакции
16.247
Кајгано,
кој сум јас за да се слушаат моите зборови ?
-Никој и ништо!
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Лета хелихоптер и кога вест трагична таму давам линк на другар ми вика кога се бендерел трезен нормално дека ќе падни, затоа што при свест човек таму има да падне секако :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:, ние не бевме ни трезни па ни свесни, лелееееееееее 80 степени угорница, уште еднаш реков патот има да кажи кај е ненормална работа уффффффффффф, вториот пат не отидов си седев во куќата ако имаше ветувања дека по пат ќе одиме...

 
T

Torchyrus

Гостин
Кајгииииииииииииииии тргна на нешо по болјееее вечерва има да се напрам ракетаааааааааааа :D
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
пам пам пам па рам МОХИТО!
пам па рам пам пам МОХИТО!
пам пам па па рам МОХИТО!
ОООООО МОХИТО!!!

A ти драга, како си?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom