Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
Драга, нема тема за Златната Бубамара па ќе те замараме тебе со нашите импресии.
Ај и јас да не сум кусо: Што, по ѓаволите, се случило со Јана??
И да, му текна на некој на Баба Рога доби нога кога го виде Горазд?? :)
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Kajгич пијан сум. Дали ти бејб знаеш колку сакам да сум сам на електро а? Дали ти знаеш ја као квази рокер колку убо се осеќам издвоен од толпата на електро? Кои индиски митологии ме маваат Кајгич да знаеш у тие моменти? Имаше една ОхриЃанка со нас, која ми идеше со агресивен клизачи флерт али ја бејб останав неодолив - неумолив. Знаеш онај сензуален денс со куковима и нога меѓу тестиси, е то.

П.С Заработив гага џинови у Струмица. Како? Е па си порачувам џин, а келнерот ми носи некоја варијанта на ракија. И му викам извини шо џин ми донесе ( одкако ја испив нормално)? - Не бе дечко вотка е твоето. Молим? - Ок , еве пошо не откри куќата части. Сум станал пијаница со стил бе Кајгич. Од денес официјално сме во врска со џинот. Од денес сум ГОРД ЏИНЕР.
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.613
Поени од реакции
220
Гутен морген Кеј :love: нема ш`о да правам денес драга...(any ideas)...може мјузик или мууви :vozbud:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Добро утрооооооооооооо прочкаааааааааааа џупците тропаат во двор а питбулот избудале во лаење по нив викаат да сум го пуштел да поддави некој од нив :icon_lol:.


Предизвикот е прифатен не бегам јас од нешто што ми би ме здрвило или би ми се треселе рацете онака емотивно нестабилно :icon_lol:.
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Прекрасно се чувствувам :)

ИНАЧЕ
v

 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Кајгано не е убаво кога човек е премногу чуствутелен, знаеш почнувам да и завидувам на луѓето без осет.
 

Дрндалче

...никад не запира...
Член од
11 јануари 2009
Мислења
837
Поени од реакции
338
кајги, ми се јави една другарка од средно да и простам.... и и простив....
а јас и се јавив на мајка ми да ми прости затоа што ќе и грешам годинава... си знам....
 
Член од
16 јуни 2011
Мислења
684
Поени од реакции
1.193
Лепотоо мојааа :)))
Никоаш нема крај на забавитеее,
денеска продолжувам да славим за победата на мојот омилен тим
MANCHESTER UNITED ♥ ♥
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Празници, празнувања, јадење пиење,акање - а бе убавини
Но, некако се чувствувам помалку и изморен, работата по прв пат ќе ми дојде ко релаксација :pos:

 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Драга

Во чест на статусите на фејсбук

Не секој заслужил да му се прости.
Особено не ако чекал да дојде ден спецјално наменет за тоа.

Има луѓе шо се толку грешни, шо ни денов не ги спасува.
Пример Воки. Кафе пиеме од роденденот негов! Педерот го нема жив! 3 месеци поминаа, скоро 4. Коа ќе го видам ќе му мавнам лапушка и пеналче. Да го боли од сите страни! :)
И сеа коа ќе ми пише за да ме викне у среда (зашо знае дека у среда никоаш не можам) ќе му речам
.
Коа ќе почнам да работам само ако се осмели да не ми доаѓа на палачинки и кафе! Готов е!

И така ти викам ја, оддамна престанав да простувам. Некои луѓе имаат среќа шо не им се замарам :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom