Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
МИ СЕ ЈАДАТ ПРЖЕНИ ФАКИНГ КОМПИРИ СЕАААААААА!


Не сакам да фатам девојка. Ќе бара да следам трендови и по два месеци ќе треба да ја запросувам.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
ОБЕДИНЕТИ ЗА ДЕМОНТАЖА НА ФУДБАЛОТ: Оние кои ефективно го растурија, сега се собираат да го дозакопаат фудбалот! | Kurir.mk

Зар вмро се има умешано и во фудбалов бе ?
Па аман бе...

Не пратам многу македонски фудбал и македонска репрезентација, ама знам дека у време на Харалампие тоневме, а сеа у време на овој Ѓорѓиевски сме у слободен пад.
Дури и да е точно ова шо го пишуваат курирци (ама со оглед на нивната репутација за професионално и независно новинарство, чисто се сомневам) колку може полошо да биде ?
У овие Обединети за фудбалот е уклучен и Дарко Панчев, шо за мене е доволно да ја имаат мојата поддршка.
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
249
Поени од реакции
166
Пет дена следев тема за бг пасоши ја затворија ами да поддадам документи че ја снема бг од картата кој малер бе
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Драга Кајгана,
Едвај чекам да дојде лето. Едноставно тој период од годината влева голема надеж за многу нешта..........:)
 
Член од
25 февруари 2016
Мислења
63
Поени од реакции
22
Драга Кајгана,

Не можам да се вратам на „патеката“ на правилната исхрана. Деновиве бутам благо/ пржено/ се што не би требало да јадам у голема количина.
Истотака, многу сум возбуден за филмовиве што ќе излагаат до прва а и новите сезони од GoT & House of Cards.
The stairmaster awaits tomorrow, my arch nemesis.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Се чувствувам среќен и привилигиран бидејќи растев и се образував со
наместо со разно-разни индиско-турско-татарски серии и научни програми од типот Шоу на Миленко и мрсен бурек на Јанко
 

Kajgana Shop

На врв Bottom