До колку саат навечер имате излез?

rebel kid

chokolino adicted!
Член од
5 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
мене засега ме пуштаат до 1,али ако.таман ми е=)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Neodreno ali naj4esto si odam nakaj 15 do 2 mi stanuva nekako dosadno .. A i pregladnuvam
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
До 2...Арно е, некојпат може да останам ако не се дома мојте...Ама ок е и до 2саато..
 
J

JohnnyMass

Гостин
Немам фиксно одредено од моите.:icon_lol:Ама ипак не се враќам покасно од 1 и половинка.
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Најчесто околу 2. Ако е интересно може и до покасно, ама ако не е може да си одам и во 12 :)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
VaZzilL напиша:
Најчесто околу 2. Ако е интересно може и до покасно, ама ако не е може да си одам и во 12 :)
Zavisi do raspolozenioto a ? :)
 

Ani4ka

PhAt Baby
Член од
27 мај 2007
Мислења
120
Поени од реакции
0
Porano morav vo 1ipol najkasno 2 da sum doma ama sega si doagjam koga sakam ic ne se zamaram:)
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Можам да останам 24 часа ! И да не се вратам воопшто
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Неограничен ми е и излезот!!Се зависи од тоа какво ми е расположението!!!
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Не ми е проблем тоа,мајка ми има доверба во мене така да можам дур ми се удоволува да останам......знам пред некој ден бев у ентернет на афтердарк,па заглавив! Од 1 до 10 сабајлето а вецерта бев од 8 излезен и ај сеа!!!:salut:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
U prva godina imav izlez do 1, ama sea za treta me pustaat do kolku saat sakam poso mislat deka sum poodgovorna za sebe :) topovi a?! :)
 
Г

Гоццццце

Гостин
Никојпат не ми дале лимит, и никој пат не ги прашувам дали може да излезам.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
никогаш не ми забранувале до кога да останам зашто знаат дека секојпат имам поткрепа за тоа и повеќе пати прашале по другари дали лажам , видоа дека не лажам и сеа останувам до колку сакам али не без исаф зашто стварно послем 2 ме фаќа некоја серка ко навиен сум : ))) поздраф.
 

lile_rock

Олд сКул...хD
Член од
22 јуни 2007
Мислења
902
Поени од реакции
7
Jas imam izles do 1 ama i da zakasnam 15-20 min pa i pola saat nema nisto da se desi.Ne e kraj na svet.Ama koga e dosadno nadvor ili koga ne mi e pogodeno drustvoto si odam i porano doma.:helou:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.033
Поени од реакции
1.146
Тоа зависи од мене.. зависи од расположението. Никој не ми забранува.. Кога сакам си идам.. Моите имаат доверба во мене.. и да не си дојдам дома знаат дека сум некаде на сигурно :) и дека другиот ден ќе им се јавам или ќе си отидам дома..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom