До кога на Фејсбук?

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Здосадува полека но сигурно
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Ке пропадне кај и да е се помалце ќе го користат,а ја не се замарам со пријатели колку имам толку.Ако сакаат да опстане ФБ мора да сменат некој работи
 

Eufrat Kurajber

Real cigan from da hood.
Член од
4 декември 2009
Мислења
341
Поени од реакции
12
До дека не ми скисне.. го направив чисто онака... за заебанција :D
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Дур не почнат пичиња да се логираат на Twitter :smir:
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Додека не излезе нешто ново, попопуларно..:wink:
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Дур не почнат пичиња да се логираат на Twitter :smir:
Кај нас се доцни 2 години :toe: кога ќе го откријат Twitter па таму ќе почнат да се лигават. Потсети ме и да се логирам :) одамна се немав логирано :)
 

marko_d

Ретард
Член од
10 април 2009
Мислења
430
Поени од реакции
18
Све е на интернетот добро додека не почне масовно да се користи и да има све и свашта, така myspace, така facebook, така и twitter ќе биде, кајгана среќа има доста модератори и админи :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Корисник бев од 2008 и оваа година го избришав целосно.
Dang... цели 15 години
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Facebook неколку години до сега го користам како агрегатор за вести иако повеќето портали наши и сваша пишуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom