Доцнење

Член од
6 јануари 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
Секогаш каснам!!! Никогаш не сум на време... дури и во школо каснам.. добро почесто се успивам и сите неоправдани ми е од тоа...:tapp:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Секогаш чекам, никад не каснам,

не се ни трудам да ми објаснат туку самиот се тешам дека нешто по пат и излегло на личноста.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
276
Поени од реакции
13
Секогаш сум точна и многу се нервирам кога треба да чекам некого.Ничие време не треба да се злоупотребува и затоа во принцип сакам да сум точна.
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Омилен збор ми е ДИПЛОМАТСКО ДОЦНЕЊЕ(дозволено е до 30 минути):toe:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
секогаш пристигам на време..можеби еве минута две да закаснам зашто нешто ми искочило али тука сум..а за каснење па не се нервирам мн.се додека каснат макс.15мин..сум чекала и по 1ипол саат сум се мрзнела надвор и тогаш за малку ке ми отидеа живците:pipi:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
секогаш пристигам на време..можеби еве минута две да закаснам зашто нешто ми искочило али тука сум..а за каснење па не се нервирам мн.се додека каснат макс.15мин..сум чекала и по 1ипол саат сум се мрзнела надвор и тогаш за малку ке ми отидеа живците:pipi:
Саат и пол?Дури тогаш ќе ти одеа живците?Абе мене по пола саат ќе ми одеа.Многу мразам каснење,или ако некој касни барем да ме извести,да се јави да речи еј ќе закаснам толку и толку и готово.Инаку јас ретко каснам,најмногу по 5 мин.А друга работа шо ме нервира е луѓе кои редовно ги чекам по мин 15 минути еднаш ко ќе закаснам и првиот збор му е..ааа ти касниш.А тие што каснат буквално СЕКОЈ ПАТ не е страшно,а јас еднаш што сум закаснала демек крај на светот е.Како одвај да чекаат да закасниш,за да и тие ти се развикаат,ко ти да си му крив шо тие постојано каснат.Кај ги чекам уште па....аууу се заборајв од пишење јас,ај доста е оти ќе се изнервирам :helou:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
jas najcesto docnam.... So zenski i so drugari i so sve hahaha. Ama mora da se promeni toa haha
 

macedonian D

♥ DyNa ♥
Член од
17 јануари 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Postojano si kasnam po 5-10min a rekordost mislam mi e pola saat:( tie so me poznavat ubavo veke znaat kako da se spravat so problemot ..navikata...neodgovornost... so i da e:) A ako jas podranuvam najcesto si pravam krugovi glupo mi e da stojam u mesto i da me gledat osobeno ako e nekoe pojavno mesto.
 

LoveAshlee

I dont have a plan..thats the point
Член од
27 мај 2007
Мислења
475
Поени од реакции
2
Секогаш каснам , по 5 - 10 минути, али се простува . Многу ретко кога ќе дојдам на време . :smir:
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Најчесто сум на време, али у последно време се повеќе имам навика да задоцнам неколку минути.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Не доцнам никогаш дури и пред време доаѓам.Ако се случи да закаснам малку тогаш значи нешто се случило.Али во принцип сум секогаш точна.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
vo posledno vreme stalno kasnam , pa i do pola saat ne znam sto mi stana, a koa ne kasnam doagam porano i cekam. togas drugite docnat znaci nikogas na vreme
 
Член од
6 јули 2009
Мислења
491
Поени од реакции
16
Никогаш не каснам, секогаш стигнувам на време без разлика каде и да одам...ако закаснам обично тоа е што нашиов градски превоз е катастрофален, метежов низ улициве убива!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom