Дознај кога ќе умреш (смрто-метар)

The Dude

Лајно
Член од
25 мај 2009
Мислења
502
Поени од реакции
320
Господ уште долго време планира да го избегава моето друштво. Your Armageddon's day is Nov 13 2072.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.567
Поени од реакции
9.618
Your Armageddon's day is Nov 19 2073

уште 63 години а :)
доста е xD

 

Kajgana Shop

На врв Bottom