Добивка

Член од
25 јули 2017
Мислења
1.958
Поени од реакции
1.572
За 500 ги имав Белгија и Италија комбинирано 4+ нормално тој тикет не испадна а овој за 50 помина незнам по кој пат ми испаѓа тикетот со најмала уплата.
Ама гледам има многу тикети во Поплака темата добар сум и вака не се жалам :D
20201115_225745.jpg
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
2.199
Поени од реакции
4.502

Attachments

На врв Bottom