Депилација

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.178
Поени од реакции
16.009
Абе игра фудбал чоекот, што го замарате. Треба да има депилирани нозе и готово, за коа ќе го масираат тоа физиотерапевтите (ако ги имаат нормално) да не им сметаат влакната, на мазно да биде.
До толку и вие не разбирате.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Абе игра фудбал чоекот, што го замарате. Треба да има депилирани нозе и готово, за коа ќе го масираат тоа физиотерапевтите (ако ги имаат нормално) да не им сметаат влакната, на мазно да биде.
До толку и вие не разбирате.
can't tell if troll or serious
него еве ви онтопик за бричењето нозе

цели нозе ги бричите? Или онака ко чорапа бричиш? или до колена? Ако цело, ондак значи мораш и горе, пошо коа ќе се слечеш гол смешен ќе изглеаш, до кукови бричен, нагоре рунтав.
 

Alan Shearer

Newcastle
Член од
6 јули 2011
Мислења
388
Поени од реакции
136
can't tell if troll or serious
него еве ви онтопик за бричењето нозе

цели нозе ги бричите? Или онака ко чорапа бричиш? или до колена? Ако цело, ондак значи мораш и горе, пошо коа ќе се слечеш гол смешен ќе изглеаш, до кукови бричен, нагоре рунтав.
Pojasnuvanje znaci ne gi bricam se depiliram celosno,a normalno mora i gore ne veruvam zensko sto saka masko so vlakna kaj intimnite delovi a plus i higiena e tamu da si depiliran
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Pojasnuvanje znaci ne gi bricam se depiliram celosno,a normalno mora i gore ne veruvam zensko sto saka masko so vlakna kaj intimnite delovi a plus i higiena e tamu da si depiliran
oкеј, значи нозе и интима да речеме дека подразбирам, под тоа “горе“ мислев на грудите, стомакот, рацете...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.178
Поени од реакции
16.009
oкеј, значи нозе и интима да речеме дека подразбирам, под тоа “горе“ мислев на грудите, стомакот, рацете...
Ма комплет.
Од глава до пети, не смее влакненце да штрчи :icon_lol:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Ма комплет.
Од глава до пети, не смее влакненце да штрчи :icon_lol:
Па ќе искомплексирате женска поред вас :eek:
Замислете неа да и штрчи некое влакно? Сигурно би ја сметале за луда :icon_lol:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.178
Поени од реакции
16.009
Па ќе искомплексирате женска поред вас :eek:
Замислете неа да и штрчи некое влакно? Сигурно би ја сметале за луда :icon_lol:
Ма ни под разно не смее тоа да се случи, влакно да и штрчи Боже сачувај. Ако можат машките, ќе мора и женските.
Па у 21 век живиме или што :icon_lol:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Ма ни под разно не смее тоа да се случи, влакно да и штрчи Боже сачувај. Ако можат машките, ќе мора и женските.
Па у 21 век живиме или што :icon_lol:
Aма некако се изместија работите. Сеа маженцата се депилираат, а жените не :icon_lol:
Не заебавајте бе луѓе, влакна се поим за МУЖ. Ја разбирам мода и све, ама одвратно делува кај нормално женско. Пробувам да составам слика у глава како галам депилирано мушко ноџе и не ми иде, одвратно ми делува...а не па гради/г'з депилиран.
И после многу педери, епа коа депилирате љубавни тепих и дупе.....нормално ќе расте бројот на педери.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom