Дедо Мраз

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.108
ама моето пакетче ќе биде огромно- и во него сакам уште 3-4 девојки од форумов да ги видам внатре ;)
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
ознаќиги де да знае дедомраз кои хо хо хо хо !!!!!!!!!:свиркам:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Ништо , многу сте ми срамежливи дечиња мили оваа година :oops::LOL:
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
знам дека има и малку постари ко мене на кои ќе им го крене адреналинот ова, .... ме потсеќа на една убава нова год,90/91 мислам
http://www.youtube.com/watch?v=lsmXLGKdkW4
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963

Kajgana Shop

На врв Bottom