Девојка ми/дечко ми сака тројка

Девојка ми/дечко ми сака тројка

  • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште еден дечко.

    Гласови: 54 10,6%
  • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште една девојка.

    Гласови: 264 51,7%
  • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште еден дечко.

    Гласови: 26 5,1%
  • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште една девојка.

    Гласови: 36 7,0%
  • Машко сум и сум против.

    Гласови: 82 16,0%
  • Женско сум и сум против.

    Гласови: 49 9,6%

  • Вкупно гласачи
    511

Horny Junkie

АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!
Член од
21 јуни 2018
Мислења
45
Поени од реакции
15
Факт е дека единствено тројка можи да има ако се согласи женското за уштедно женско....
Никој маж не би се согласил за уште еден маж....рано е не сме уште толку созреани и опен мајндед.
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Факт е дека единствено тројка можи да има ако се согласи женското за уштедно женско....
Никој маж не би се согласил за уште еден маж....рано е не сме уште толку созреани и опен мајндед.
Не е точно! Има еден куп жени кои имаат секс со двајца мажи, а едниот им е сопруг или се во сериозна врска.
 

Horny Junkie

АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!
Член од
21 јуни 2018
Мислења
45
Поени од реакции
15
Не е точно! Има еден куп жени кои имаат секс со двајца мажи, а едниот им е сопруг или се во сериозна врска.
Ухххх во Македонија...ти знајш такви ?
Шо мажот и жената биле во сериозна и стабилна врска и мажот дозволил друг маж да влези ?
Збораме за нормален пар а не некој со чудни фетиши и такви работи шо го прат то секој викенд...него пар шо авантуристички 1-2 пати максимум би го напрајл то...
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Ухххх во Македонија...ти знајш такви ?
Шо мажот и жената биле во сериозна и стабилна врска и мажот дозволил друг маж да влези ?
Збораме за нормален пар а не некој со чудни фетиши и такви работи шо го прат то секој викенд...него пар шо авантуристички 1-2 пати максимум би го напрајл то...
Знам секакви.
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Не вервам...од инает збораш сега
Сериозна сум ко смрт.
Не знам зошто мислиш дека во Македонија не би можело да има вакви работи?
Ете, баш пред некој ден имаше свинг забава во околината на Скопје.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Сериозна сум ко смрт.
Не знам зошто мислиш дека во Македонија не би можело да има вакви работи?
Ете, баш пред некој ден имаше свинг забава во околината на Скопје.
И ја до негде не верувам, мислам дека народот уште е со такви стари мислења. И ме интересира, што, како ги организираат тие работи?
 
Член од
18 јуни 2018
Мислења
6
Поени од реакции
6
И ја до негде не верувам, мислам дека народот уште е со такви стари мислења. И ме интересира, што, како ги организираат тие работи?
mnogu lesno druzba i sex . samo treba da znaes sto sakas. Sum bil i organiziram takvi zurki
 

Horny Junkie

АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!
Член од
21 јуни 2018
Мислења
45
Поени од реакции
15
И ја до негде не верувам, мислам дека народот уште е со такви стари мислења. И ме интересира, што, како ги организираат тие работи?
Да и мене то ми беше сомнеж многу застарени и затупени се луѓето овде,ама очигледно има исклучоци..
Секоја чест за ти бато шо даваш женати да ти ја ебат секоја чест стварно..храброст!
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Да и мене то ми беше сомнеж многу застарени и затупени се луѓето овде,ама очигледно има исклучоци..
Секоја чест за ти бато шо даваш женати да ти ја ебат секоја чест стварно..храброст!
Не дека сум бил, нема ни да идам на такво нешто.
Си прават некој филм. У суштина никој тоа не би го направил со чест А исклучоци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom