Девојка ми/дечко ми сака тројка

Девојка ми/дечко ми сака тројка

  • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште еден дечко.

    Гласови: 54 10,6%
  • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште една девојка.

    Гласови: 264 51,7%
  • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште еден дечко.

    Гласови: 26 5,1%
  • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште една девојка.

    Гласови: 36 7,0%
  • Машко сум и сум против.

    Гласови: 82 16,0%
  • Женско сум и сум против.

    Гласови: 49 9,6%

  • Вкупно гласачи
    511

NEROMARE

Niente denaro, niente Svizzero.
Член од
5 јули 2018
Мислења
83
Поени од реакции
63
Ti retardiran si ili sho? Temata ne e za lezbejki! tuku
"Девојка-ми-дечко-ми-сака-тројка."
- Hellooo! Anybody here? -
Можеби ретард е оној кој не може да разбере што велам.
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Ова се перверзии. Дури е забрането и во Библијата.

Не разбирам каква врска им коментаров, кога ти сакаш да имаш тројка?
За тебе не е забрането во Библијата? Само за твојата девојка е?
 

NEROMARE

Niente denaro, niente Svizzero.
Член од
5 јули 2018
Мислења
83
Поени од реакции
63
Не разбирам каква врска им коментаров, кога ти сакаш да имаш тројка?
За тебе не е забрането во Библијата? Само за твојата девојка е?
Значи, не прифакаш други мислења, а?

Така да. Од античко време девојчињата се очекуват да бидат девици. Не мажи. Мажите не можат да бидат девици.
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Значи, не прифакаш други мислења, а?

Така да. Од античко време девојчињата се очекуват да бидат девици. Не мажи. Мажите не можат да бидат девици.
Можат да бидат девици и мажите.
Можат да апстинираат од секс, исто како што можат и жените.
Твоето не е 'друго мислење', дискриминација е.
 

Horny Junkie

АТЕИЗАМ,МУЗИКА, СЕКС,УМЕТНОСТ, ДРОГА!
Член од
21 јуни 2018
Мислења
45
Поени од реакции
15
Што се тоа 'курви'?
И зошто не со двојка ти?
Ахахахахаха е гледаш,за ова зборав....нема некој ''нормален'' шо би прифатил,не сме доволно опен мајндед....колку сакаш убедвај ме...
пак ќе нагласам збораме за нормални не некој шо би напрајл се и сешто па најмал проблем му е тројка,тоес би остајл и групно да прат само со женскаму...
Неќам да навлегвам во мојо живот ама многу е интересен,луд вкрај луд и рачунај немам пак сретнато вакво нешто изглеа ти многу луд живот имаш и не е сарказам...[DOUBLEPOST=1531106136][/DOUBLEPOST]
Значи, не прифакаш други мислења, а?

Така да. Од античко време девојчињата се очекуват да бидат девици. Не мажи. Мажите не можат да бидат девици.
Самото то шо си верник си малоумен....
Не па шо мислиш дека ако имаш тројка на ваков начин или таков би ти менало нешто во тој свет замислен шо вие на цел свет кретени шо мислите дека таму ќе одите после смртта ај да не навлегвам нема веза.....то веќе те носи на скроз друг левел на малоумен...
Поздрав,и радо би имал тројка со исус и марија(мајка му)
Сакаш и ти ?
 
Последно уредено:
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Ахахахахаха е гледаш,за ова зборав....нема некој ''нормален'' шо би прифатил,не сме доволно опен мајндед....колку сакаш убедвај ме...
пак ќе нагласам збораме за нормални не некој шо би напрајл се и сешто па најмал проблем му е тројка,тоес би остајл и групно да прат само со женскаму...
Неќам да навлегвам во мојо живот ама многу е интересен,луд вкрај луд и рачунај немам пак сретнато вакво нешто изглеа ти многу луд живот имаш и не е сарказам...
Има и 'нормални', кои експериментираат во сексот. Не се многу, ама има.
 

NEROMARE

Niente denaro, niente Svizzero.
Член од
5 јули 2018
Мислења
83
Поени од реакции
63
Ахахахахаха е гледаш,за ова зборав....нема некој ''нормален'' шо би прифатил,не сме доволно опен мајндед....колку сакаш убедвај ме...
пак ќе нагласам збораме за нормални не некој шо би напрајл се и сешто па најмал проблем му е тројка,тоес би остајл и групно да прат само со женскаму...
Неќам да навлегвам во мојо живот ама многу е интересен,луд вкрај луд и рачунај немам пак сретнато вакво нешто изглеа ти многу луд живот имаш и не е сарказам...[DOUBLEPOST=1531106136][/DOUBLEPOST]
Самото то шо си верник си малоумен....
Не па шо мислиш дека ако имаш тројка на ваков начин или таков би ти менало нешто во тој свет замислен шо вие на цел свет кретени шо мислите дека таму ќе одите после смртта ај да не навлегвам нема веза.....то веќе те носи на скроз друг левел на малоумен...
Поздрав,и радо би имал тројка со исус и марија(мајка му)
Сакаш и ти ?
Смири се бе, пиј чаша вода бе. Изразувам мое мислење. Ова не е Наци Германија.
 

NEROMARE

Niente denaro, niente Svizzero.
Член од
5 јули 2018
Мислења
83
Поени од реакции
63
Ти си нацист, чим за тебе може, за девојка ти не.
Не е мислење тоа твоето.
Јазичната бариера недоразбирање овде. Сакав да кажам - јас само ќе го сторам тоа со две девојки, ако немам девојка или жена. Ако сум сам. :cool:
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Јазичната бариера недоразбирање овде. Сакав да кажам - јас само ќе го сторам тоа со две девојки, ако немам девојка или жена. Ако сум сам. :cool:
Не е јазична бариера, туку си шовинист. Зошто да немаш тројка ти, девојка ти и уште едно женско?
 

NEROMARE

Niente denaro, niente Svizzero.
Член од
5 јули 2018
Мислења
83
Поени од реакции
63
Не е јазична бариера, туку си шовинист. Зошто да немаш тројка ти, девојка ти и уште едно женско?
Зошто мислиш дека јас не го сторив тоа? Мојата девојка плачеше една недела. Нејзината самодоверба стана многу ниска. Рече дека ќе ја оставам. Рече дека не ја сакам. Таа сакаше тоа. Таа сакаше да биде модерна претпоставувам. Но, кога имаш емоции внатре ...
 
Член од
26 април 2018
Мислења
170
Поени од реакции
105
Зошто мислиш дека јас не го сторив тоа? Мојата девојка плачеше една недела. Нејзината самодоверба стана многу ниска. Рече дека ќе ја оставам. Рече дека не ја сакам. Таа сакаше тоа. Таа сакаше да биде модерна претпоставувам. Но, кога имаш емоции внатре ...
Аахх.. лошо искуство. Затоа не сакаш пак со блиска личност.
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Значи според некои членови на форумов ние што не сакаме да ја ебеме девојката/жената со друг, сме со заостанати сфаќања од среден век? Епа извинете вие оупен мајндед и сезнајни луѓе од иднината, ама вие сте тие што имате предрасуди кон луѓето што не сакаат друг да им ја ебе девојката. Разбирам се, и да се борите против дискриминација, геј права, курвински права, ама некој да ме прави заостанат зашто не сакам да иам 3ка со девојка ми и уште едно машко никогаш нема да разберам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom