Да можев да го вратам времето назад... (Батерфлај Ефект)

S

Stef Bachatero

Гостин
Sakam da gi vratam 12 dena odmor da gi popravam greskite so nekoi korpi sto gi dobiv.
 
Член од
18 јули 2006
Мислења
118
Поени од реакции
1
Pa bi go vratil vremeto nazad samo godina vreme za da naucam i da ne pisam kvadrat na faks. Ono ima i drugi stvari poradi koi bi go vratil vremeto no ova mi e number 1 posto mnogu mi go tupat doma za toa
 
Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
eeeeeeeeeeeeeeeee da mozam da go vratam vremeto nazad da go sprecam raspadot na YUGOSLAVIJA.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Да можев да го вратам времето ќе земев кредит за да купам акции пред негде 2-3 години. :vozbud:

Ама ај и вака не е лошо. :motor:
 

Mickey_k

Прохујао са вихором...
Член од
8 август 2006
Мислења
130
Поени од реакции
4
ROBOCOP напиша:
eeeeeeeeeeeeeeeee da mozam da go vratam vremeto nazad da go sprecam raspadot na YUGOSLAVIJA.
Леле озбилен си?
Немој аман!!!:nenene::nenene::nenene::nenene:
 

IV43

Perfect in all imperfection
Член од
10 јануари 2006
Мислења
1.168
Поени од реакции
3
Би го вратила времето, на еден многу глуп ден од мојот живот, уствари поточно беше среда, и би поправила некои работи да не се случи барем дел од тоа што се случи дента, би изменила неколку збора само и се ќе биде в ред...
Или ако не го враќам тој ден би го вратила вчерашниот...
Исто гомно беа и тој, и вчерашниот, па така да...
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
13.08.2003-волшебна вечер:wub:
Не ми се верува некои работи колку кратко траат а никогаш не се заборааваат!
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Негде пред почетокот на годинава(8-9месеци). Скоро се би било поинаку. Дури и јас.:back:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Би го вратил на 20 август 2006 (вчера).. И би го стопирал таму. Едно 20 - 30 години.
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Би го вратила времето на 29 јули 2006...И би го стопирала таму ... :wink:
 
Член од
10 август 2006
Мислења
178
Поени од реакции
2
Mickey_k напиша:
Леле озбилен си?
Немој аман!!!:nenene::nenene::nenene::nenene:


zasto be nemoj aman pa so loso ima u toa,super zemja baska voeno mnogu jaka nikoj nemoze da ni soli pamet.sea bolje da ne sea e sranje nevideno site ne beat ko so sakaat.ali mene mi e najvise za da mozev da se upisam u voena vozduhoplovna akademija :)
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Koga bi mozel da go vratam vremeto bi go vratil na 4 avgust 1999. Toa e denta koga pocina tatko mi i toa vreme bi go vratil vo zamena za celoto bogatsvo na svetot!
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
22
ејјјјјј на кој датум беше ама ич не се секавам ама знам дека беше оваа зима јануари месеч. ех да можам тогаш да го вратам времето животов сега ке ми беше премногу различен али тоа е тоа. таков е животот - суров но сепак убав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom