Дали се успивате наутро?

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
ретко...не дека не се дешава али најчесто се будам моменти пред за заѕвони саатот...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Секогаш кога треба да станам и ако имам важна работа не ми се случило да се успиам:nenene:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Секогаш кога треба да станам и ако имам важна работа не ми се случило да се успиам:nenene:
Абе ти си легнуваш у 4-5 така да кога стануваш е попладне не важи за тебе темава. :pos:
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Понекогаш се успивам ама многу ретко. Ептен онака намерно ако сакам да се успијам :vozbud:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
АААААххххххххх......мљац, мљац....Ааууухх.ахаххх.......уммм...колку е саат....десет а...добро, уште малце и ќе идам у школо..аааххх.....шо е вака темно....ФАК 10 ВЕЧЕР Е БЕ...лее сум се успал :pos2:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
хехе стануем на сабајле..... добро лажам не станувам ... последен пат кога стигнав на време на евент шо се дешава на сабајле беше пред да се родам такада коа ке станам сабајле онака глеам дека каснам и си викам ај уште малце и така стигам... т.е не стигам на време
 

bezobrazna

...Paste
Член од
7 август 2008
Мислења
440
Поени од реакции
27
јас не се успивам речиси никогаш... обично се будам 2-3 минути пред да почне телефонот да вришти,за да ја поштедам сестра ми... ама некогаш...
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Јас пак, кога ми звони алармот, само го откажувам(значи кога сум поручек само), претискам на едно копче и имам уште 10 мин. Ми се случувало од 9ипол, до 11, се да откажувам за 10 мин - Мизерија.
И да, често ми се случува да се успивам. :kesa:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Абе ти си легнуваш у 4-5 така да кога стануваш е попладне не важи за тебе темава. :pos:
Ама ако треба да станам нема лабаво, ќе си легнам побрзо и ќе си станам другиот ден. Не ме знаеш:smir:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
73
Поени од реакции
0
sos

Компанијата "Рајс анд шајн" претставила на пазарот апчиња направени од неколку видови на витамин Б , аминокиселини и семки од гуарана за кои тврдат дека ќе стават крај на утринската зашеметеност и чувството на нервоза на луѓето кои не сакаат да стануваат рано. Апчињата "разбуди се навреме" давале дополнителна енергија и зголемен имунитет на организмот , го подобрувале расположението и позитивно влијаеле на варењето на храната, циркулацијата на крвта и меморијата.Сепак пак е потребно часовник или некој да ве разбуди но сето тоа ќе било попријатно.....
Дали и колку често Вие тешко станувате наутро и колку редовно се успивате?
молим те кажи ми каде се набавуваат апчињата "разбуди се навреме"????? За прашањето натаму за мене е јасно :kesa:
срам да ми е- олкао жениште и СЕУШТЕ :kesa: :kesa: :kesa:
П.С. затоа и се префрлив вонредно :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom