Дали се сметате за секси?

Дали се сметате себеси за секси?

  • Мажи: Секси

    Гласови: 134 42,5%
  • Мажи: Не

    Гласови: 73 23,2%
  • Жени: Секси

    Гласови: 92 29,2%
  • Жени: Не

    Гласови: 16 5,1%

  • Вкупно гласачи
    315
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.772
Се сметав пред точно една година, а сега не. Можеби за месец-два повторно ќе се сметам и ќе ми кажуваат :)
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Да,секој за себе мисли дека е убав и секси
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
dali se smetate za seksi u prevod znaci dali imate visoka samodoverba?
dali ve smetaat za seksi treba da glasi prasanjeto...
inaku vo odnos na temata poseksipilni se tie sto imaat samodoverba..otkolku tie sto se nesigurni vo sebe.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Sho drugar mi , treba li da kazam dali se smetam sam sebe za sexiljav?[DOUBLEPOST=1487205617][/DOUBLEPOST]
Sho drugar mi , treba li da kazam dali se smetam sam sebe za sexiljav?
Sho oti ke se smetam za sexiljav ako na @Agda Beata nesam i 2 % sexiljav. Dzabe ke se filmam :toe:
Taka da temata sama po sebe e nogu retardirana.
Pravo pitanje e recimo: Koj na vas vi e sexiljav , od blisko (fizicko, vitruelno okruzuvanje)?
 
Последно уредено:
D

Daedalus

Гостин
Добро прашање, Говинда.

Мене искрено, @bijons ми е хот. Не ја знам лично, ама ми има некој шарм кога објаснува работи плус, се гледа дека е изгор интелигентно девојче. Иначе, агда ми е ирл пријателка и сме збореле за тебе. Она не мисли дека не си привлечен, напротив, мисли дека си ќут и интересен, сака она будалести машки (на позитивен начин ова сфати го), само што има дечко. Ја би бил трпелив на твое место и би почекал да раскине.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.547
Добро прашање, Говинда.

Мене искрено, @bijons ми е хот. Не ја знам лично, ама ми има некој шарм кога објаснува работи плус, се гледа дека е изгор интелигентно девојче. Иначе, агда ми е ирл пријателка и сме збореле за тебе. Она не мисли дека не си привлечен, напротив, мисли дека си ќут и интересен, сака она будалести машки (на позитивен начин ова сфати го), само што има дечко. Ја би бил трпелив на твое место и би почекал да раскине.
Добро, Деделус скапа удварајки му се на човекот последнава недела. Од уста не му го извади името. @Govinda пази овај Деделус може да има некои задни мисли, а богами и предни!
 
D

Daedalus

Гостин
Добро, Деделус скапа удварајки му се на човекот последнава недела. Од уста не му го извади името. @Govinda пази овај Деделус може да има некои задни мисли, а богами и предни!
Ја со Говинда сум поврзан на некое спиритуално ниво, а не телесно.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Добро прашање, Говинда.

Мене искрено, @bijons ми е хот. Не ја знам лично, ама ми има некој шарм кога објаснува работи плус, се гледа дека е изгор интелигентно девојче. Иначе, агда ми е ирл пријателка и сме збореле за тебе. Она не мисли дека не си привлечен, напротив, мисли дека си ќут и интересен, сака она будалести машки (на позитивен начин ова сфати го), само што има дечко. Ја би бил трпелив на твое место и би почекал да раскине.
Abe Bijons ima intelegentna prva impresija, ali zaebi prvi impresii, ne sme od vcera....
@Agda Beata sakala budali! Pa od mene pogolema budala nema be :D
Budala na budalite sam, samo so vesto go krijam toa, nekjam da se exponiram ;)
A sto se tice trpljivosti da ja cekam Agda: e do touku ipak nesam budala. Kao prvo. Kao ftoro, na mene ne mi smeta toa so si ima decko ;) Toa e bas prava prilika da ni se ostvarat nekoi od seuste neostvarenite sexualni zelbi, imase takva temi ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom