Дали планирате да се откажете некогаш од играње WoW?

Дали некогаш планирате да се откажете од WoW?


  • Вкупно гласачи
    6
  • Гласањето е завршено на .

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Не бе.... едино од вов можеш да се откажеш ако се навчечеш на Дота или некоја друга заразна игрица...а да бришеш карактери е лош избор...боље шитни аккто... ке земеш некој денар
тонка,најубав лек за вов ти е да искочиш со пријатели да се проакаш негде или да бркнеш некоја девојка...пошо а дота а вов исто ти е..
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Пред 2-3 години играв многу кога почнав.Фрлав многу пари у писитворница бидејќи немав нет тогаш дома.И почнаа моите да идат у банкрот и престанав да играм.И веќе никогаш нема да почнам пак не ми се пројавува желба.:wink:
 

NeutroN-MkD-

HealthlesS^
Член од
28 април 2009
Мислења
257
Поени од реакции
6
^ sea si 15 ... a koja majka na 12,13 god bi davala po 800 denari ti da se kurcish na igrici mesecno ?
hint: 800 den samo za acc.
 
Г

Господ

Гостин
Кога ќе ги снема приватните сервери
ни под разно не давам пари за retail пак
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Кога ќе ги снема приватните сервери
ни под разно не давам пари за retail пак
Пак? Значи веќе си играл ритејл. Работава, го продадов ферарито за да си купам фичо..........
 

NeutroN-MkD-

HealthlesS^
Член од
28 април 2009
Мислења
257
Поени од реакции
6
^ go baniranje bidejki kupil gold od internet sajt (a nemalo veza edvaj sobral pari za acc da plati):tapp::drk:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Можам кога сакам да се откажам Сега можам да кажам ДОСТА Е.
Ама неќам. Интересно е.
Играва не ми го нарушува животот, значи имам време за девојка, за другари и за се.
И што е најважно, сите ми се петки :)
Играва е само за луѓе со карактер. Додека не кажеш ДОСТА Е...ни Чак Норис не ти помага.
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
111
Поени од реакции
14
100 pati se imam otkasano i pocnato ne igrav od maj mesec denovive pak staviv karticka ke poigram nekoj mesec zimava krasta e ova nema otkazuvanje :D
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.031
Играв на близард...плаќав акаунт, па го откажав...потоа играв на поголеми пиратски сервери и ми се скурчи не ми е интересна и ја избришав..
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
тонка,најубав лек за вов ти е да искочиш со пријатели да се проакаш негде или да бркнеш некоја девојка...пошо а дота а вов исто ти е..
Па не баш... Дота моеш да поиграш саат или два и да изгасиш, не си врзан на столчето 10 саати ради некоја инстанца како у WoW :)
 

110%ЗеленоБел

Слобода за навивачите!
Член од
26 декември 2009
Мислења
638
Поени од реакции
32
Се откажав уште летото, беше тешко и досадно ама тое.Играв скоро по цел ден... Ги избришав сите херои 6-7 80 левел, ја избришав играта од компјутер и толку, сега ми е поубо. :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom