Дали пишувате брзо на тастатура?

Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Брзоо... мор и диплома имам за десетопрстно слепо куцање ехеее на времето дактилографија учевме ехеххеех иначе за брзината и ја напрајв на брачедата семинарската за 30 мин 8-9 страни БЕЗ НИЕДНА СЛИКА ама морам да признаам дека моментално не сум толку во форма...(не ми е навикната новата тастатура ехехех)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
пишувам брзо, а уште побрзо пишувам откако му ги куцав на брат ми семинарските и таквите глупости за факултет, а уште уште побрзо кога се упраксирав и во гитара свирење, и ова доста ти дава брзина
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Ја пишувам брзо ама англиски (и подршка и зборови), а македонски некако сум побавен зошто проблем ми прават многуте букви и некои од знаците коишто не можам да ги најдам, па морам да префрлам на Англиска подршка за да ги „отчукам“.Сепак овде претпочитам Македонски јазик!!
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
61
Поени од реакции
1
Пишев бавно па Пишев брзо пребрзо и сега од пребрзо фтакм све и свашта то значи дека мозоков побрзо пиши од прстиве и не можат да го стигнат :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::toe::pos2:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Ептен брзо, научив со карање со дечкото преку мсн, мораше брзо да враќам на провокациите :kesa:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Да, брзо пишувам само што ме нервира кога има некој текст и со кирилични и со латинични зборови, па од тоа Alt + Shift ми се крева коса.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Да...Ептен брзо :) Дури и некој се чудат...
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Ех како не..бев број еден по биротехника уште со средно, најмногу откуцаи во минута од сите екон.паралелки..ехеее.....и тоа на машина за пишување...па за комп.тастатурите...лелелеееее.....
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
468
Поени од реакции
68
i ja mn brzo munja sum:) eve ova go napisav za edna sekunda:salut:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Pisam brzo na tastaturata sekako ali ne se sekavam kolku vreme mi trebase da naucam oti bese odamna znam deka bukvite gi barav so prijateli a nekoi i so policija taka da mnogu mi bilo tesko ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom