Дали некогаш ќе дочекаме ТАА да каже АЈДЕ!

Член од
11 јули 2005
Мислења
66
Поени од реакции
2
лудница е кога дојде и ги рече сите тие работи шо да ти кажам:прва порилика одма одам пак, а по дискотеките шо да ти кажам таму пак не се знај кој јади кој пие со која сакаш колку сакаш се тепат која побргу се е влезено во филм :lol: :lol:
 
Член од
20 февруари 2005
Мислења
19
Поени од реакции
0
......A shto gi mislite zenite????...Nekoi koi se stramad da kazat shto sakaat?:)...Ne breeeeeeee.....Tie bash si go kazuvaat toa shto si go sakaat.....samo vo odredeni momenti tie odpovejke se iskazuvaat...a koga ke si go ....najdat "vnatre" :).....MOzebi si vikaat "Arno shto mu rekov na ovaj klosharov..." mozi ushte ke se lazevme so "kaj rabotish, kako vo zivotot, ili so shto pomina vo 3 to oddelenie" :).....Zenite sepak se povejke i po seks "i po VABENJETO" za seksot....A za toa shto go kaza nekoj predhodno deka e poubavo dolu da lizish odkolku cokoladoto..........Hmmmm.............GO mrazam zoshto nemozam da go goltnam a celo vreme se trudam da go otkinam" :).
Drm.
ZENI.....Ehhh Zeni zeniii...Shto sakaat si pravat so mazite.....moze duri da te kreva, kreva, kreva.......i da si mislish... "sega ke mi kazi taja sega...ahaaaaa..." I BUm...Ajt na zemja izlegla so nekoj "NABILDAN" :) Ajt.
:P A ova sho go pishuvale .......citatite od "Trst vija Skopje....koga Shina mu kazuva na onaj shto ja BUFTA" Ajde da se "ZASKO4IME"......Srejka shto nemale site mobilni i da mu prajkaat poraki "AJDE STANUVAJ POZADI ZELENOTO KOMBE SAKAM BI4E4KI OD POZADI" :P
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
Понекогаш е подобро доколку девојката му даде ЈАСНИ сигнали на машкото, дури и срамежливите ке се ослободат од стравот од одбивање и ке бидат похрабри.
 
Член од
11 јули 2005
Мислења
66
Поени од реакции
2
da ama retko to se slucuva kaj nas ocven nekoja po zanaetot da e a za nekoja onaka od zxelba da ti doj mnogu retko nemam pojma so da kazam sramotiloci ali to e so ke mu prajs
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
Кога ко прочитав насловот на оваа тема, првото нешто што ми падна на памет беше Керолајн vs Новоградска ин д

ајде да летаме. Мислам дека пред рефренот Керол неколку пати изговара ајде.


Инаку и нашите моми знаат да кажат ајде кога им се сака.

п.с. детаилте ќе ги оставам во мемоарите :wink:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Dolphin напиша:
Седиме во кафич друштво и јадеме чоколадо...
Сигурен си дека женски бркавте? :lol:

Излегувам јас од дома, усвари онака си излегов на балконот и шо да видам, секоја цура шо помина сака да легне со мене. Некои ме викат, а оние од маалото ми звонат на тел. ајјј еб*ти дилемата си велам, и додека така малце размислував, се разбудив од сон и си реков дај да идам на форум да водам кој шо ќе излаже денеска. :lol:
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Nema luge nema takvi u Makedonijava.Se se zatucani mislam ne site zbor da ne e ali 80% se onaka so embrionalno razmisluvanje.Mama mi kaza da bidam primerna devojka loool,se se takvi gledaat po toa shpanskite serii se stavaat u filmovi i toa ti e :D Ne veruvam deka gi ima mnogu tie devojki so bi ti kazale direkno deka sakaat seks,mislam i da go slushnam nema da im poveruvam na ushive :D:D
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
HeRbEs напиша:
Nema luge nema takvi u Makedonijava.Se se zatucani mislam ne site zbor da ne e ali 80% se onaka so embrionalno razmisluvanje.Mama mi kaza da bidam primerna devojka loool,se se takvi gledaat po toa shpanskite serii se stavaat u filmovi i toa ti e :D Ne veruvam deka gi ima mnogu tie devojki so bi ti kazale direkno deka sakaat seks,mislam i da go slushnam nema da im poveruvam na ushive :D:D
Па и они бираат со кого ке легнат.
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
HeRbEs напиша:
.....mislam i da go slushnam nema da im poveruvam na ushive :D:D
Да, ова е реален ризик. Ми се случило пар пати, при директна акција да се препаднат луѓето и повлечат во себе (поготово во некои делови од себето), па после дупла работа ми се отвара :wink: :lol:
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Aceva напиша:
HeRbEs напиша:
.....mislam i da go slushnam nema da im poveruvam na ushive :D:D
Да, ова е реален ризик. Ми се случило пар пати, при директна акција да се препаднат луѓето и повлечат во себе (поготово во некои делови од себето), па после дупла работа ми се отвара :wink: :lol:
E toa ti e koga od doma gi ucat "mama sine ako ti bara nekoja orospija e"
i taka koga ke doziveat napad se naogaat vo prepad :lol: :lol:
Jas odsekogas sum gi obozval hrabite zenki :wink:
Vtora rabota koja mi upadna vo oko bese ova ne znam koj go pisa:
И најголемата курва, и најраскупусарената девојка, ако се запознаете со неа за прв пат, тешко да ви каже такво нешто. А зошто би кажувала?

Ete ti balkanska rabota. A zosto mora da e kurva za da kaze od prva, a maskoto demek golem ebac ako bara od prva.
Zena koja bile so poveke mazi e orospija a masko koe bilo so mnogu zeni fraeriste...cccccc ...aman bre ...do koga vaka....
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
intel напиша:
И најголемата курва, и најраскупусарената девојка, ако се запознаете со неа за прв пат, тешко да ви каже такво нешто. А зошто би кажувала?
Ова ептен женски звучи. Па ќе речам, мајките се виновни! Мора синчето да се заштити од ситуации во кои, евентуално, би бил споредуван. Мајкички, шо да праиш :wink:
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
Aceva напиша:
HeRbEs напиша:
.....mislam i da go slushnam nema da im poveruvam na ushive :D:D
Да, ова е реален ризик. Ми се случило пар пати, при директна акција да се препаднат луѓето и повлечат во себе (поготово во некои делови од себето), па после дупла работа ми се отвара :wink: :lol:
Ми се случило мене, ко бев помал, не разбирав многу работи тогаш. Не сакам да навлегувам зошто и како, тешка филозофија е тоа, има многу променливи вмешани тука.

А уште помал ко бев, негде 3-4-то, две другарки од клас ме затворија во училница полна со женски од друг клас и овие почнаа да ме бркаат низ училница за да ме гушкаат. Вие не знаете каков хорор беше тоа (ама тогаш) за мене и им избегав (Скокнав од прозор). :lol:
 
Член од
5 август 2005
Мислења
32
Поени од реакции
0
brat vidi vid ajde bagi finiti a kao na film :) aj i ja ke vikam koja sto ke pise sms ke idam u krevet ........a ama da ne pisat 10 pa so praime togas ???
 
Член од
5 август 2005
Мислења
21
Поени од реакции
1
Кога бев помлада ми беше срам. Сега, немам проблем да му ставам до знаење на некое добро парче дека го посакувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom