Дали некогаш сте го удриле партнерот?

Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
sum udrila ali povekje na zaebancija. ke se inaetime neshto namerno, i on ke me nervira, jas go nerviram, i ke se zamaame ali zaebancija. ali u nervozata neam udreno, i me nemaat udreno. ako ja ima nekoj taa srekja da me udri, lesna mu zemja ;)
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Ја никогаш неам удрено девојче што ми била девојка незнам многу ми е лошо да мавнеш на девојката. А вак у риал лајф иам мавнато женски(една или две) што стварно ме наку*чиле ептен ама сеа пак ми се другарки
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
nikogas nema da ja mavnam devojka mi
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Allita напиша:
Да...ама морав...:cug:
Би ни ја кажала ситуацијата за да ни е појасно зошто си морала да удриш? Мислам, ако сакаш се разбира:kajg:
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
ne, a i ne bi go udrila... ako mi zgresil i ako sakam da go povredam ke mu vratam so zbor, zatoa sto zborot boli mnogu poveke od udrenoto... ne za dzabe ima pogovorka koja vika : Fizi4kata bolka se zaborava so tekot na vremeto, no bolkata od losiot zbor se pameti zasekogas! zatoa pazete sto zborite:):):)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
mu imam vrzano samar ednas ali toa mi bese los moment,izbuvnav i se sluci toa sto se sluci,posle sledese izvinuvanjeto, a za udiranjeto masko na devojce neam komentar poselska rabota zdravje
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Си се иаме взаемно удрено...мислам она-шамарче,но во никој случај нешто посериозно.Сум рекла 100 пати-крене ли рака на мене да ми демонстрира сила,подобро вечерта нека спие со едно око отворено. Многу мрзам девојки што си даваат за право да го удираат машкото а плачат кога ќе добијат повратна како и машки кои покажуваат колку се силни.
Бидејќи сум доста нервозна особа ми се десило да ми забега раката иако тоа било доста ретко,па во таков случај и се десило да си добијам одговор.Но тоа секако е далеку од она насилство шо редовно се случува низ МК а кое лично ме згрозува.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Sum mavalaaaaaaa i me mavale :D iiiiii sho ? da placham :D na zaebanciii beshe .. (= a da udram nekoj onaka od ljutina ? epa mozebi ali i da mi se vrati nema sho da kazham posle toa :D
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Sandra напиша:
Sum mavalaaaaaaa i me mavale :D iiiiii sho ? da placham :D na zaebanciii beshe .. (= a da udram nekoj onaka od ljutina ? epa mozebi ali i da mi se vrati nema sho da kazham posle toa :D
Zato bez tebe ne om nigde pojke :))
Ne me ima masko udreno nego za gusha me fati , ke me davashe ama za zal nekolku rebra batinata od security mu skrsija . :)
Jas licno pojke so potez i zbor vrakam od kolku so udari , ne me biva za karate kid hihiihi
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Да : ко ме погоди со пивско шише во нога. Му го збрцав отпозади :pishtoldz
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
не би добпрел девојче никогаш може некогаш ќе ја удрам али сепак во степен на тоа да не боли
 

UnMistakable

Love's divine
Член од
16 февруари 2006
Мислења
342
Поени од реакции
1
nitu vo mislite mi se nema toa sluceno
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Dani^^^ напиша:
Си се иаме взаемно удрено...мислам она-шамарче,но во никој случај нешто посериозно.Сум рекла 100 пати-крене ли рака на мене да ми демонстрира сила,подобро вечерта нека спие со едно око отворено. Многу мрзам девојки што си даваат за право да го удираат машкото а плачат кога ќе добијат повратна како и машки кои покажуваат колку се силни.
Бидејќи сум доста нервозна особа ми се десило да ми забега раката иако тоа било доста ретко,па во таков случај и се десило да си добијам одговор.Но тоа секако е далеку од она насилство шо редовно се случува низ МК а кое лично ме згрозува.
Ova me potseti na vesta sto ja citav pred malku u nasive vesnici.Bracen par od Prilep, on ja maltrerital,arno ama koga zaspal zenata zemala sekira u ubavo go naSekirala:)
Ne e za smeenje ama nek si e*e m...
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.749
Поени од реакции
4.999
ufffffffffffff ne sum ja po tie raboti nema sansi da udram zensko
 

Kajgana Shop

На врв Bottom