Дали некогаш сте го удриле партнерот?

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Velat vo ljubovta e se dozvoleno :icon_roll
Dali nekogas ste go udrile svojot decko/maz ?
Dali nekogas ste ja udrile svojata devojka/zena?
I ako da , zosto ?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Никогаш не сум удрила, а не ме ни удриле. Зборот повеќе боли.
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Да, Еднаш удрив една девојка ... устваи не ја удрив наго ја затепав ... али си го бараше со боринче ... и никад не сум се покајал или сум сменил мислење дека не сум требал тоа да го направам ... си го бараше девојката и си го доби.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Само за секој случај да напоменам, темава е за дискусија дали партнер сте удриле, а не другар/ка, пријател/ка.
 
N

NeMiRnA

Гостин
E verovatno ne ti vikala spenk mi maj lord,aj ne zezaj si go barala.Nego da me udraaat nikako,da udram vo lutina isto nikako,moze na sala da se "zatepame" ama posle toa modrici i seriozni posledici nema se e na sala,ama da me udrat ili da udram so namera da povredam i da boli nikako.Ic ne postuvam muski sto tepaat zenski,aj sea maziste da tepa nekoj poslab od nego,gluposti,aj da ne se raspricam jas tuka pa po mene da ne udrat muskive.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
nikogas ne sum idril a i nema da udram a ako udram odma glavata na trupce da mi ja stavat !
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Udirv ednas edna maalska kurva....se onakvase kako foka, a koga ke i reces ne saka da prifati...tuka sledi eden samar do dva i posle so zadovolstvo prifakase:) Bev na 12 godini...sega so ovoj pamet nikogas ne bi krenal raka:)
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Не .. не сум удрил ни сум помислил да удрам
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мене ме тепаат. Постојано. Муахахахахахаа!
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Garfield напиша:
Мене ме тепаат. Постојано. Муахахахахахаа!
togas stvarno si mnogu los i nemiren :)) a ti vozvrati ili ??
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
да, и се каам. сватив дека е погрешно, ама ко си пораснат во пуста Битола, кај шо насилството беше и е секојдневие, треба да помини време за чоек да свати шо е право а шо не...


иначе и јас мислам дека зборовите и други дела поќе болат од шамар/клоца/затепување.
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
NeMiRnA напиша:
E verovatno ne ti vikala spenk mi maj lord,aj ne zezaj si go barala.Nego da me udraaat nikako,da udram vo lutina isto nikako,moze na sala da se "zatepame" ama posle toa modrici i seriozni posledici nema se e na sala,ama da me udrat ili da udram so namera da povredam i da boli nikako.Ic ne postuvam muski sto tepaat zenski,aj sea maziste da tepa nekoj poslab od nego,gluposti,aj da ne se raspricam jas tuka pa po mene da ne udrat muskive.
хахаха не невикаше спенк ми :))

Али коа ти собира другари да те тепаат и коа се као занимаваш ти со нив и некој во позадина ти се дере удри го еби му мајкат и да мава со камења ... не да ќе и се вратам и на нејзе после .... ќе и ибам матер

Е ова е само кратката прикаска ... само крајот ... а на тоа и претходи уште едно 2 месеца ... дугачки заебанции што почна да ми иде на живци ... тоа на крај беше само претекување на лончето.

FortunE напиша:
Само за секој случај да напоменам, темава е за дискусија дали партнер сте удриле, а не другар/ка, пријател/ка.
Да`да зборам за девојка некоја од минатото :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Не мислев на тебе Збратко, општо пишав за да не се преврти темата во погрешна насока:)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
schtranga напиша:
togas stvarno si mnogu los i nemiren :)) a ti vozvrati ili ??
Само ако ме молат, подолго молење. Оно, садо-мазо, знаеш.
Сум посакал, неколкупати, ама не сум, ако удрам ќе пореметам. Во секој случај е грешно, има збор, нели.
Сепак, спенкинг Штрангиќ, а?? Бива, мераци!!
 
Член од
3 октомври 2005
Мислења
125
Поени од реакции
1
do sega nikogas ne sum udril moja devojka iako na povejke navrati odvaj sum se vozdrzuval...Site nie sme lujge i mozime da iznervirame nekogo i pak sme istite lujge koga nas ke ne iznerviraat pa i da go udrike svojot partner,mislam deka ponekogas toa i e dozvoleno samo da ne e za bezveza.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom