Дали можете да издржите 2 дена без благо?

J

JohnnyMass

Гостин
Ехее, па можам и цела недела без благо.:icon_bigg:icon_bigg:icon_bigg:icon_bigg
Ако решам да не јадам нема да јадам, па не цела недела може и цел месец па уопште да заборавам каков вкус има благото.
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
Па да се обидам можам, а во последно време и благо помалку јадам.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Последниве три дена немам ставено во уста ништо благо!
И не е дека не ми недостига ама си се убедувам себеси дека мора да го издржам периодов за да не се срамам на плажа:)
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Анастазија напиша:
Последниве три дена немам ставено во уста ништо благо!
И не е дека не ми недостига ама си се убедувам себеси дека мора да го издржам периодов за да не се срамам на плажа:)
хаха... ја повеке би ти препорачал да тренираш нешто.

иначе според мене обичната кока кола е мноогу подобра од Лајтот. Не знам некако лајтот ми се гади дури и од самиот негов мирис.
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
Dva dena !? Nemoguce, dva saati pa .... pa ni toa nemoze be vie ste ludi ova e nemoguce :nenene:. Daj ne postavuvajte vakvi prasana nekoj ke se prasuvaat sto e bole da me preskoknat ili zaobikolat
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Па шо знам...Не би сакал и несакајќи и не би издржал(ке каснам нешо чат-пат),А до сеа сум бил 2 дена без благо само кога сум бил болен (како минативе 2 дена )
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
нема шанси одма се деконцентрирам
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.024
Поени од реакции
609
Jas zavisnik sum potvrdeno od doktor i mu veli da namaluvam sekoj den se pomalku da jadam blago ama nemozam,pa dva dena ic da ne kasnam nema sansi.
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.263
Поени од реакции
190
Сум пробала ама некако слабо ми иде за ден може да се прави муабет ама два никако.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Мари напиша:
ajde da ve vidam sto mislite?


Шо мислам :lud::lud::lud::lud::lud::lud::lud::lud:. Абе ја без благо едвај пола саат издржувам а не пак два дена.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Мооре се избржува и тоа како ако се сака!!!
 

Бејко

unregistered user
Член од
14 ноември 2005
Мислења
222
Поени од реакции
1
Благо, скоро и да не конзумирам.Ако осетам дека ми паднал шеќерот ќе лапнам нешто набрзина, инаку за производи со бел шеќер нема потреба бидејќи јаглехидрати има доволно во останатите производи што ги конзумираме.
Лажица мед или парче дехидрирана папаја и ништо повеќе. Некогаш и со недели се случувало да не јадам благо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom