Дали можете да издржите 2 дена без благо?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Неможам 1 ден без благо, нукогаш не ми се случило 2 дена по ред да не јадам благо. Морам секој ден, зависен сум! Секогаш кога имам нешто ситно во џебот (5, 10 денари) си купувам од малите чоколатца (албени, метро)...

Еве, баш во моментов кркам торта. :)
 

Kiro Hametovski

Sniffericious
Член од
11 декември 2005
Мислења
1.685
Поени од реакции
43
дали ќе издржам или не зависи од тоа колку сум расположен за јадење благо. некогаш не можам да издржам ни 1 саат, а некогаш не јадам благо цела недела
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
mnogu retko jadam blago, taka sto ne e problem 2 dena bez nego:icon_lol:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.108
Поени од реакции
818
Јас не можам без благо ни 2 часа а камоли два дена! Обично после солено (ручек/вечера) обавезно мора да јадам нешто благо иначе исто како да не сум јадел ништо! Исто така, обично кога нема што да правам и се вртам околу-наоколу низ дома, прво што ми текнува е нешто благо! Во краен случај ако нема ништо, јадам обичен шеќер со лажиче!
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Можам да издржам и 2 недели без благо али без сок не можам ни 1 саат да издржам:wink:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Acid напиша:
Неможам 1 ден без благо, нукогаш не ми се случило 2 дена по ред да не јадам благо. Морам секој ден, зависен сум! Секогаш кога имам нешто ситно во џебот (5, 10 денари) си купувам од малите чоколатца (албени, метро)...

Еве, баш во моментов кркам торта. :)

И јас сум пациент како тебе :wink:
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
abe kakvi dva dena...tri meseci bez blago izdrzav ( i samata ne znam kako:) )...ama zatoa sega nadopolnuvam za izgubenoto...ne sekoj den..ama..onaka..na dva-tri dena si krkam blashko:) ( a ponekogas i po celi denovi samo blago...i ..blago...i...:pos: )
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
јас сум пациент ко ејсид и бати! Не издржувам уопште! Без благо и пуканки не иде животот
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Неможам.....
Ја сум шеќраш...
Неможам еден ден без благо...

Сеа јадам обланди...
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Кога како понекогаш не ми текнува недела време за благо но понекогаш неможам да замислам ден без благо то ами трае и по месец време
 

Kajgana Shop

На врв Bottom