Дали имате свој YouTube канал?

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
852
Дали некој знае како да се отстранат додавани Info cards на ваши видеа на YouTube?
(зборам за свој канал, а не да ги блокираш да не ти излагаат). Сакам да ги тргнам од мои видеа, ама наеднаш.
Пробав со TubeBuddy ама изгледа е отстранета функцијата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom